www.sudzibas.lv Cilvēks ir krāpnieks Izmanto cilvēkus zaglis

Cilvēks ir krāpnieks - Izmanto cilvēkus zaglis

Edgars Radzivilovičš uzmanieties vins izmanto cilvēkus nedodiet viniem naudu jo viņš viņu nospeles azartspēles stope masinas apzog cilvēkus viņš ir gejs patik jauni puisi ja jūs ielaidisiet savas majas viņš jums apzgs visu maju un nekāda gadījuma nedodiet viņam naudu ari tad ja viņš prasa kad viņam vajag kautkur tikt jo jūsu nauda tiks nospeleta un ari partiku viņam nedodiet jo viņš viņu atdod baloziem dazi cilvēki no viņa ir cietusi uzmanieties no ši cilvēka nepieversiet viņam uzmanību.!

Saivii 21.02.2020

Man arii patiik jauni puishi...

No Noboby 21.02.2020

Kāds Tev starpība kuram patīk ņemt dibenā sprunguļus

Tu Turkey901 21.02.2020

Tātad, Jūs ielaidāt viņu savā mājā, bet viņš Jūs izdupsēja un apzaga?!

Kr Kristìne Osadnika 21.02.2020

Esat loti piesardzigi no sita cilveka

Kr Kristìne Osadnika 21.02.2020

Mus sitais cilveks paldies devam neko nav izdarijis vins citu pazinu apzoga tapec laicigi bridajam lai ne uskeras vinam mulcibam un stastam jo vins mana un ka ari brauka pa visam pilsetam ar stopiem

Kr Kristìne Osadnika 21.02.2020

Kaari vinu var atras fesbuka yutuba un citas majas lapas

BondsBonds 22.02.2020

Dzīvei ir tieksme izmācīt, ja pelēkās viela or limitēta.

Tas pats čuvaks, kas Facebook uzmācās meitenēm, tātad nav gejs. ? Šitā nomelnot cilvēku nav skaisti, ja apzaga, tad maršs uz policiju

Džozefīne 22.02.2020

Nesaprotu, kāds zagšanai sakars ar seksuālo orientāciju.