www.sudzibas.lv Cilveki met savus kakainos tualetes papiirus papiirgroza Cilveki met savus kakainos tualetes papiirus papiirgroza

Cilveki met savus kakainos tualetes papiirus papiirgroza - Cilveki met savus kakainos tualetes papiirus papiirgroza

Viena lieta mani ir izbesiijusi totaali - kapec cilveki sabiedriskaas vietaas met izlietoto tualetes papiru miskastees nevis nolaiz podaa??? No kurienes taada ideja, ka suudainais, curainais, menstrainais tualetes papiirs ir jaatstaaj gruzu kastee vispaareejai apskatei? Kadreiz laukos bija sausaas tualetes, tur jo mazaak meta ieksa, jo labak, to vel var saprast, bet kapec to darit musdienu apstakljos? Vai tiesam ar videju intelektu apveltitiem cilvekiem nav skaidrs, ka miskastes pie podiem ir tapec, lai izmestu izlietotos tamponus, higienas paketes (ieprieks ietinot vismaz tualetes papiraa, protams, lai citiem uz to nav jaskatas), t.i., lietas, kuras nedriikst ievadit kanalizacijas sistemaa, jo taa noblokjeesies. Tumsoniiba kaaut kada!!!

W

S Saulīte 16.09.2010

kāda vaina sūdiem???

H Heh 19.01.2011

Es gan mājās, gan citur metu papīru miskastē un tajā nelūru, man tieši liekas pretīgi, ka podā ir palicis kāda papīrs (poda saturs ir daudz labāk pamanāms, pagriežoties, lai nolaistu ūdeni, kā miskastes saturs). Turklāt zinot tualetes papīra īpašības man nav ticības, ka tas nesaķep gar trubas sieniņām, šķīst viņš varbūt tikai, lai tualete momentā neaizdambētos, kad tai uzbrūk tādas cūkas kā tu ar saviem papīriem.
P.S. Sausajā tualetē gan papīrus met iekšā, nevis atkritumu kastē.

S semejuela 19.01.2011

Nu es pat iedomāties nevarētu papīru mest grozā, es tikai podā un ūdeni virsū, lai aizskalojas.Tiešām tumsonība.
Ja kanalizācija normāli sataisīta, nekam nebūtu jādambējas, jo papīrs tak izšķist.

B busim_laipni 25.07.2022

Es līdz asarām. 20 reizes lasīju un raudāju, smeeeeejos, līdz varēju normāli visu nolasīt. MADE MY DAY, thanks WTF 👌💯🤍