Čilli Pica Valmierā - ēdiena kvalitāte

Čillī pica te nogājusi dibenā:-(ēdams vairs nav nekas !!! Ja cepat picas, tad negrābstieties gar "austrumu""virtuvi, par ko poņas
nav nevienam !!!
.Atcerējāmies kā pagājušogad, atnesot kokteili, maziņa meitenīte piebilda"Lūdzu jūsu MoJito"...
Stulbi, ka jo ālāk braucam prom no Rīgas (visos virzienos), jo ēšanas problēmas ir neporgozējamākas.

R

T To Ferratum 07.07.2011

Valmierā uzņemēji ipasi izcelas ar savu debilismu, nekaunibu utt.Sava laika mekleju darbu savai profesijai un prasibas bija kosmiskas.Algas nekadas un attieksme pretiga!Atradu Riga darbu sava joma un viena no vadosakajam kompanijam Latvija!Alga 500Ls uz rokas + procenti+bonusi utt.Darba deveji tiesam cilvecigi, saprotosi un loti jauki cilveki!Paldies dievam, ka aiztinos no Valmieras.

T ToPret 07.07.2011

Tas ir tādēļ ka Valmiera ir izteikti latviska pilsēta, turpretī Rīgā vairāk cittautiešu.

T To Ferratum 08.07.2011

Nu nav jau gluži tā.Valmierā krievalodīgie ir daudz un nedomāju, ka tieši tautība ir noteicošā.Iedomājies!Valmieras raj. ir avīze "Liesma" savā laikā (atmiņā palicis) bija ielikts sludinājums, ka meklē sētnieci un pie prasībām viens no faktoriem minēts Angļu valodas zināšana.Tā nav ņirgāšanās?Valmiera ir lecīga, iedomīga un ļoti neviesmīlīga pilsētiņa!Strādāju pa visu LV un tik riebīgus cilvēkus var atrast vēl Kurzemē.Daudz šādas atsauksmes esmu dzirdējis!Protams, ka ne uz visiem to var atiecināt ir jau arī labi un jauki cilvēki, bet procentuāli vairākums ir ne tie labākie.Piedodiet, ja kādam to nav patīkami lasīt.

T ToPret 08.07.2011

Nezin vai tagad Valmierā ir kāds cietums vai nav? Padomjlaikos, tas bija pagājušā gadsimta 80 gadu sākumā tur bija kaut kāds lēģeris.Tajos laikos krievi tur tiešām bija. Dažus gadus atpakaļ caurbraucot pastaigāju pa pazīstamām vietām, bet krievvalodīgo tur bija maz.Runājot par kurzemniekiem, man arī ir daži pazīstami (no Ventspils), izrādās tīri sakarīgi.

T To Ferratum 15.07.2011

Kā jau es teicu ne jau visi vienā maisā bāžami/:0Protams, ka cilvēki ir dažādi un arī Jauku cilvēku netrūkst.Par cietumu- tur ir cietums un padomju laikā tie kas nāca ārā saņēma komunālos dzīvokļus pie stacijas.Tur tas kontingents ar viņu atvasēm ir vienkārši drusmīgs.