www.sudzibas.lv Čili Pizza Tārps salātos

Čilli pica Siguldā - Tārps salātos

Sveiki! Palasot jau ieprieksejas sudzibas par chilli picu Sigulda mani nekas vairs neparsteidz!
Tad nu luk.. ka jau ierasts iegriezos Siguldas chilli pica,jo esmu iecienijusi paris reizes nedela tiesi so..sava pilseta un jauka vieta pasedesanai,bet soreiz mani burtiski sokeja zaļš kustigs tarps manos salatos (kuri starp citu bija mani milakie garnelu salati)
Viesmilei pasutiju salatus un vel so to,atnesot salatus es,protams,steidzos tos notiesat,bet tur TĀRPS!!!!!! PROTAMS,man palika slikti,lieki pieminet,ka meitenem,kas bija ar mani ari apetiite diez ko liela vairs nebija! viesmile protams atri salatus aiznesa,viss "stafs" nobriiniijaas utt... piedavaja man atnest otro edienu,kuru vel bija jaagaida/...nu vispar MURGS TIRAIS!!
Zeel,bet uz turieni diez ko vairs iet negribas!!! :( PALDIES par sabojato maltiti un dienu pec tam!

PVD tur butu loti daudz ko darit,jo cik zinu,siii NOTEIKTI NAV PIRMA REIZE!!!!

knausis 17.08.2012

Gaļa ! Naudu neprasa! Vai par to maksāt gribi?

Minesota 17.08.2012

Ja tārps, tad produkts bez ķīmijas.

donna b 18.08.2012

Nu ja tarps ir no salatlapam, tad ko PVD teiks? Tas ir tarps, nevis trakans vai pele...

Ausainītis 18.08.2012

Bet tie taču bija gaļas salāti!

Z zaptesburka 18.08.2012

mazulee, bet es Tev vēl vairāk sabojāšu apetīti - Tu visu laiku ēd visādus tamlīdzīgus mošķīšus... piemēram, ir kaut kādi noteikumi, cik % miltos drīkst būt samalti klāt miltu tārpi, vai kas tamlīdzīgs. Un arī citām lietām arī tā ir. Nevar 100% izvairīties no tārpiem, kukaiņiem, to kāpuriem. Vienkārši ir noteikts, kādu daudzumu tie nedrīkst pārsniegt. Tā ka, cepot pankūkas no veikalā nopirktiem miltiem, Tu tāpat vien visādus mošķus saēdies, tikai ļoti mazā daudzumā un ļoti smalki samaltus. :)
Kas attiecas uz čilli picu - bat kāpēc tur gāji, ja raksti, ka Tev ir zināms, ka jau iepriekš kas līdzīgs tur gadījies?

Ausainītis 18.08.2012

Toties ekoloģiski tīra produkcija!