www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikta apkalpošana un ēdiens

Čili Pizza - Slikta apkalpošana un ēdiens

Sveiki. Devos uz Čilli picu ar draugu paēst, no sākuma negribēju, jo vienmēr ēdiena kvalitāte ir briesmīga, bet draugs pierunāja. Līdz šim vēl nebijām bijuši tieši šajā vietā. Draugs paņēma, kolu, margaritu un frī kartupeļus ar kečupu. Viņam picu atnesa bez garšvielām, frī kartupeļus ar ķiploku mērci. Es pasūtīju pamēģināt jauno picu “Gamberetto”uz picas bija 3 garneles,1 sagriezts ķiršu tomāts un daži sīpoli, biju ļoti vīlusies, picas arī bija jau atdzisušas kad atnesa, garša nekāda apēdu vienu gabaliņu. Viesmīlis vispār laikam neizprot vārdu “viesmīlis”, nesveicinās, nesaka, lūdzu, paldies un tamlīdzīgi, komunikācija 0. Notiekti nebija 30€ vērts. Neiesaku nevienam šeit doties. Nav pirmā reize, kad dienas nav ēdams, no piedegušiem wrapiem līdz picai ar jēlu vistas gaļu. Vairākas reizes esmu uzņēmuma rakstīJusi privāti, bet nekas nemainās. Noteikti vairāk neatgriezīšos šajā “iestādē”.

29.08.2023