www.sudzibas.lv Čili Pizza Tā lai Jūs ziniet!

Čili Pica - Tā lai Jūs ziniet!

Esmu regulāra Čilli Picas apmeklētāja, visbiežāk iegriežos tieši Stockman Čilli Picērijā.
Pēdējā laikā ir jūtamas pārmaiņas, tā kā esmu ilggadēja šīs picērijas kliente, zinu un jūtu kas un kā izmainījies.
Tātad stāsts ir par to, ka pēdējā laikā jūtos dīvaini, jo viesmīļi , sākuši ar sevi iepazīstināt, protams, jauki, pieklājīgi, tautas valodā pat varētu teikt gandrīz ,,kruti,, bet vai tiešām šajā iestādē tas ir nepieciešams, tāda kopēšana, ja es gribētu klasi, ietu uz Gan beju, dejavu, charlstonu, vienalga, jebkur, kāda man šajā gadījumā nozīme, es taču vēlos ātri paēst broksatis, pusdienas vai vakariņas. Interesanti zināt, kas viņus uz šo muļķīgo gājienu pamudinājis, skrienot, kad visa zāle pilna, esmu pārliecināta, 90% apmeklētāju neinteresē kā sauc viesmīli, vienīgais ko grib zināt ir tas kad būs pasūtījums.
Lai ar to tas viss nebeigtos, pie viena piemetināšu, par šīs pašas picērijas uzkrītošo lielo vīrieti pie bāra letes, pie kuras , starpcitu, esmu pieredzējusi ka neļauj apsēsties kad cilvēku pilna picērija, bet viņš sēž kad daudz vietu brīvas.
Man jau nav žēl, bet kad viesmīle mani aizved un piedāvā apsēsties pie galda, kas blakus lielajam vīrietim, es jūtos neomilīgi, dažādas domas šaudās pa galvu, ko viņš domā, vai viņš tagad skatās kā es lieku mutē picas kumosu, vai viņam žēl?
Protams, protams, viņš droši vien ir vienkārši jauks apsargs , kurš dara savu darbu, bet mans jaukais ieteikums, labākajai ašajai picērijai Rīgā, novietojiet savu apsargu šai mēbelei atbilstošākā, citā vietiņā un savu vārdu labāk nevienam nesakiet, gribēs izlasīs, negribēs nelasīs. :)

B

S star 27.01.2012

dura ebanutaja, dlja tebja gan bei eto naverno vishije zavedenie!tvojo mesto v korovnike

Eseseseseseseses 27.01.2012

Lai ar to tas viss nebeigtos, pie viena piemetināšu, par šīs pašas picērijas uzkrītošo lielo vīrieti pie bāra letes, pie kuras, starpcitu, esmu pieredzējusi ka neļauj apsēsties kad cilvēku pilna picērija, bet viņš sēž kad daudz vietu brīvas.
_________________________________________________________________
Izlasi veelreiz ko uzrakstiiji. Pasai jociigi neliekas?

B bigcitylife 01.02.2012

tizlene... ej uz tirgus bodi est, tur tev vispar neko nepateiks un ve uzdirsis

č Čirka 12.02.2012

Par tiem viesmīļu vārdiem runājot, ne jau viņi paši sava prieka pēc stādās priekšā. Pati savulaik esmu strādājusi par viesmīli, un sava vārda teikšana man patiešām likās visstulbākais likums, kādu vien varētu izdomāt, jo klientiem tiešām tas neinteresē, taču mums, kā darbiniekiem, šajā sakarā nebija nekādas teikšanas, tuklāt, cik zinu, tad uz Čili Picām staigā arī tā saucamie "slepenie klienti", kuri ziņo vadībai, cik pareizi darbinieki veic savus pienākumus, un pat tādu šķietamu sīkumu dēļ tad arī var palikt bez darba. Kā saka - ja neesi gatavs pildīt priekšniecības prasības, meklē citu darba vietu. Tā lūk!