www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Neapmeklēju gan restorānu, bet pasūtīju picu ar piegādi uz mājām.
Jūtos vīlusies tajā, ko ieraudzīju atverot picas kasti. Pica ar nosaukumu Gaļas asorti - atgādināja picu - katrā 5 kodienā atrodi gaļas gabaliņu. Tā teikt, gaļa uz viņas bija mazāk nekā es biju cerējusi ieraudzīt pasūtot picu par 18 euro.
Tā pat arī nesajūsmināja fakts, ka kāds bija izlicies ka ir viņu sagriezis - līnijas bija, bet efekta nebija, nācās griezt pašiem, un mocīties, jo picas mīkla bija kļuvusi jau kā gumija, bet tas laikam tāpēc, ka pati pica bija gandrīz AUKSTA. Es nezinu cik ilgi kāds bija viņu vadājis, bet labi atceros, ka nepasūtīju aukstu, nesagrieztu picu.

E

P pulkvedis 11.08.2016

Kurš vispār vēl pasūta picu kaut kādoš Čili vai Lulu - pamēģiniet Picu Darnīcas picas - varu garantēt, ka citur vairs picas nepasūtīsiet...