www.sudzibas.lv Čili Pizza Pasūtījuma izpildes termiņš

Čili Pica - Pasūtījuma izpildes termiņš

NAKTS AKCIJA - no pasūtīšanas brīža, piegāde ne ātrāk kā 2 stundas.
Piedodiet, protams - jau rīkojot šo akciju ir jāparedz, ka nakts laikā (Rīgas robežās) neviens nevar gaidīt tik ilgu laika posmu.
Pieredze rāda, ka klientiem jau pazūd vēlme un apetīte, jo fiziski vairs nespēj sagaidīt šo pasūtījumu, vienkārši aizmieg.
Kurš ir tas atbildīgais par šo akciju? Varbūt, lai nezaudētu klientus ir vērts pārplānot piegādes laikus?
Ļoti neprofesionāla attieksme pret klientiem!!!!!!!

Un, ar draugu karti sūtot 2 picas par vienu cenu (līdz 24:00) arī nedarbojas.
Sazvanīt laicīgi nav iespējams. Kad sazvanu pēc ilgstoša laika posma, paziņo, ka akcijas laiks ir beidzies.
Kas notiek?
Kāpēc man ir jānoklausās, ka sestdienas vakarā ir pārslogoti pasūtījumi? Vai man kā klientam ir jājūtas par to vainīgam? Kur ir papildus plānotie darbinieki brīvdienās?
Iespējams, uzņēmumam ir jāpadomā par šo akciju atbildīgo darbinieku nomaiņu!

Nandia 08.06.2013

Jā, šāsa situācija visām iestādēm - Picērijām, Ganbei un citiem sušikiem utt., tiklīdz akcija, tā sākas kaut kāds marazms un tīri tikai tāpēc mēs nedodamies ne uz šīm iestādem, ne vairs ko pasūtam uz mājām kad norit kārtējā akcija, jo skaidrs, ka nāksies gaidīt ilgi un dikti. Pluss vēl būs jānoklausās piezīmēs - nu redzat cik mums daudz darba, klientu un pasūtijumu ...bla bla blaaa...
Ja nemāk novadīt akciju godam un bez klientu mocīšanas, tad nav k o tādas akcijas taisīt...

D Dižkareivis 09.06.2013

a tu panjem un aizbrauc pasha pakalj savai picai un tad nevajadzes ilgi gaidit, Nevajag but slinkim !!!

C chezz 09.06.2013

dizkareivis-stulbenis
davaj tagad visi, kas pasuta, atbrauks pashi pakal un staves 2 stundas rinda ))

Nandia 09.06.2013

Dižkareivi -- par kādu vēl slinkumu iet runa!? Pilnīgi nevietā!!! Ja firma piedāvā akciju, tātad visam ir jābūt pārdomātam un klientam apmierinātam.
+ piegādes iespējas ir veidotas klientu ērtībai un to piesaistei. Ne katram ir laiks kvernēt mašīnā braucot pēc pasūtījuma un tāpēc ir piegāde uz mājām.
Slinkums:))) tās ir vienkāršas iespējas savu laiku veltīt kam svarīgākam kā ēdiena gatavošana vai braukšana pēc tā, kad tev tam tā īsti nav laika un pat vēlēšanās.
Un tie kas tajā sakata slinkumu - cilvēks, kuram darba dienas maiņa beidzas 24.00 un mājās ierodas tik uz 1.00, pārguris no 12 stundu darba, vai pat vairāk un tagad jāņem un jāšmorē kas ēdams, a vēl jānomazgājas un pēc iespējas ātrāk jāiet gulēt, jo rīt atkal no rīta uz darbu. Tātad persona beidzot darbu swzvanās ar ēdiena piegādi, pasūta vēlamo uz mājām un brauc mājup zinot, ka nomazgājoties jau drīz būs zvans pie durvīm un gardumi klāt.
+ negaidīti viesi uzrodas, bet lāga nekā tāda īpaša ledusskapī nav, pasūtam un miers.

D dejau 09.06.2013