www.sudzibas.lv Čili Pizza Nekompetenta darbiniece

Čili Pica - Nekompetenta darbiniece

Es, ar mūsu firmas sadarbības partneru, bijām aizgājuši pusdienās uz Čilli picu Stockman. Pusdienoju tur regulāri. Apmierina gan apkalpošana, gan ēdienu kvalitāte. Biju vieglā šokā par to ko redzēju 11. 07. 2014. ap 14.00. Oficiante, vārdā BENITA, skaļi, rupjiem vārdiem , neadekvāti žestikulējot, lamājās uz , laikam, jauno oficianti, patīkama izskata meiteni ar brillēm. Varu piebilst, ka jutos samērā neērti mūsu ārzemju partnera priekšā, kurš arī pauda sašutumu par redzēto.Varu pievienoties viņa viedoklim, ka BENITAI ir, laikam, seksuālas problēmas ģimenē.

E

L lielakmens 11.07.2014

..Benitai mājās ir viens vibrītis..un tam pašam baterijas nosēdušās..tāpēc briļļainā darbiniece arī dabūja...

T tadumtss 13.07.2014

Laikam es personīgi nekad nesapratīšu šo te publisko veļas mazgāšanu. Un ja kāds tur sirgst ar manāmu uzmanības trūkumu vai nespēju tik galā ar savu spriedzi, tad tās nebūtu pareizās iemaņas strādājot darbā, kurš saistīts ar klientu apkalpošanu.
Klientam nebūtu jānoklausās šādās situācijās, un galu galā tas man pašam diži neko daudz par to apkalpošanas manieri patīkamu neliek domāt.

T tas ko mekle 14.07.2014

Varu piegādāt BENITAS vibrītim arī akkumulatorus, lai ilgāk būtu maigs prāts un cita atieksme pret padotajiem.Bet vārbūt BENITAI ar vibrīti ir par maz un mans viedoklis ir, ka Čili picas administrācijai vajadzētu noīrēt kādu ērzeli neapmierināmai "priekšniecei".