www.sudzibas.lv Čili Pizza Katastrofāls vadības trūkums

Čili Pica - Katastrofāls vadības trūkums

Labdien!

Jau kuro reizi apmeklētāji iesniedz sūdzības par Čillī Picas zemo apkalpošanas kvalitāti. Bijām iegriezušās Čillī Picā pie Laimas pulksteņa, pirms plkst. 18, 00, lai pavakariņotu pirms teātra izrādes. Uz visu iekšējo zāli un āra terasi, (kura starp citu jau darbojas pilnā sparā) kopumā bija tikai 3 vai 4 oficiantes. Es šobrīd pat negribu diskutēt par ēdiena un servisa kvalitāti, bet ir skaidrs, ka šo uzņēmumu vadībai nav nekādas sapratnes par nepieciešamo oficiantu skaitu savās iestādēs, neviens pat super labais oficiants nevar kvalitatīvi apkalpot vienlaicīgi 7-10 galdiņus. Čillī Picas vadītāji - paskatieties, kas notiek Jūsu uzņēmumos - cilvēki ir neapmierināti, jo neviens viņus nesagaida, oficianti skrien pa zāli kā uz ugunsgrēku, klienti gaida ēdienkartes 15-20 minūtes vai vienkārši paši iet un tās paņem, viesmīļiem nav laika pateikt ne labu apetīti, ne pavaicāt kā garšoja, rēķini ir jagaida 10-20 minūtes. Tas viss vairāk līdzinās bistro līmenim, varbūt tad pārējiet uz šo apkalpošanas līmeni, tad arī apmeklētājiem nebūs pretenziju, jo šobrīd Jūs vienkārši ņirģājaties par saviem oficiantiem, kas strādā Jūsu iestādēs. Inetersanti kādas algas Jūs viņiem maksājat, varbūt ļoti, ļoti labas?????Tad vēl es viņus mēģinātu saprast...

č ČangalsPleška 29.04.2011

A kto tebe skazal, 4to eto restoran?:))))))))))) Bilo, estj i budet bistro!

м Мерин 29.04.2011

С каких пор лепёшечная стала называтся рестораном?

E Esesesseseseseses 29.04.2011

Cien. Apmeklētāja! Čilli pica nekad nav bijusi restorāns, bet prasta zabegalovka. Tākā nav ko sūdzēties par apkalpošanas kvalitāti!

I Ieva 29.04.2011

Pica ir urlu ēdiens!

E Esesesseseseseses 30.04.2011

O, mazgadīgā sūdumuša Ieva arī pamodās un uzreiz kā jau bērns - pie pc! :D :D :D :D :D

A Artūrs 30.04.2011

1)pica ir normāls, diez gan garšīgs ēdiens
2)tas ko 100% zinu, ka čili picā trūkst darbinieku un viņi tiešām meklē cilvēkus
3)vai tad grūti aiziet pašiem pēc ēdienkartēm un arī aiznest rēķinus?

E Eseessesesesesees 30.04.2011

Cilli pica vispaar ir bistro tipa iestaade; nezinu, varbuut cien. autore domaa, ka tas ir restoraans...

J Jāklis 01.05.2011

Par 130 latu algu diez ko var gribēt no cilvēka

E elīna 03.05.2011

Varbūt pašiem vajadzētu arī pagatavot sev ēdienu, ne tikai paņemt ēdienkartes un aiznest rēķinus? Nav jau vainīgi oficianti, bet darba devējs, kuram svarīgi ir tikai pelnīt, nevis, lai klients justos apmierināts un gribētu nākt uz turieni atkal.

J jellybean 25.04.2012

Esmu biežs Čilli Picas apmeklētājs, man garšo šajā iestādē piedāvātais ēdienu klāsts un arī cenas nav pārāk augstas, bet apkalpošana ir neprofesionāla un slikta!Čilli Picā, kas atrodas pie Laimas pulksteņa, kā arī Alfā oficiantes ir skaļas, ēdienkarti nepārzin, traukus no galda, kuri palikuši no iepriekšējiem klientiem novāc tad kad jau tiek apkalpoti jauni klienti. Negaidu, ka šajā uzņēmumā apaklpošana būs restorāna (kā piemēram, Kabuki, Gan Bei) līmenī, bet tomēr vadībai vajadzētu pievērst uzmanību klientu apkalpošanas kvalitātei.