www.sudzibas.lv Čili Pizza Ieskrietuve, ne īstā vieta ēšanai

Čili Pica - Ieskrietuve, ne īstā vieta ēšanai

čili piza ir visdrausmigakais iestadijums, kadu esmu vien redzējusi un strādājusi. pret viesmīļiem tur izturas kā pret suņiem, administrācijas tikai sēž draugos ēd un bļauj uz visiem, bet savu pakaļu pat pakustināt nevar. algas ir vnk kritiskas, par 2 min kavējumu novelk nost studas likmi, bet, kad jāstrādā virstundas, izliekas, ka neko nezin.
cilvēki, kas tur iet ir drausmīgie krievi, kas domā, ka Latvijā visi runā tikai krieviski un ja tu vienu vārdu nezini krieviski bļauj un raksta sūdzības, kā var nezinat krievu valodu. dzeramnaudām vari censties kā gribi, vairs tur neko neatstāj, sliktāk nekā makdonaldā.
un pavāriem galvenais aiziet uzpīpēt vai vēl labāk, aiziet mājās 2 h pirms darba laika, dari, ko gribi.

NEKAD NEEJIET TUR NE STRĀDĀT, NE ĒST.

K Kristine 02.04.2009

Taisniba...4 gadus atpakal gribeju mainit darbu, pati konditore.Draudzene ieteica aiziet uz Cilli Picu.Nu domaju nav ko zaudet, jaiet.Pasauca mani pastradat uz Alfu, , , , , , , , , , , no 8-23, piekritu.Nodomaju pameginawu, paskatisos ka tur ir un ka man ies, patiks vai nepatiks.Prikols bija tads...atnacu man uzreiz nostadija fakta prieksa...ka es stavesu cepwu picas, jastrada atri, dzert var tikai gazeto udens(paldies ka pa velti)zem letes, lai apmekletaji neredz.Nu labi saku stradat 8 visas sagataves un 10 picerija veras vala...nu tad sakas ELLE!!!Ne britina briva nav, pat uz tualeti neaiziet.Cali tur vispar dirseji, prasiju lai palizd traukus atnest a man saka vins >>>man mugura saap>>>>!?Nostradaju jau pusdienu ienak damite(vaditaja)man bez emocijam saka ka jaatnes pasi un nostada fakta priksa par manu jau sagatavotio grafiku(man nejautajot vai es piekritu stradat)?Es ta paskatijos ar saurajiem acim, nomulsu.Labi tuvojas 23 darbs nebeidzas, pabeidzam 23-30 paprasiju vai te dusa ir, atbildeja kaut kur pagraba, neaigaju.Majas biju ap pl.2 nakti ta ka apsolija visus aizvest(gaidijam masinu 2 st) atnacu majas noraudajos, izsledzu mobilo un aizmigu.No rita padomaju lai vini visi iet dirst...tadu darbu man par lielu naudu nevajag.jo ne labas atmosferas, ne kollektiva, ne cienas un draudzibas starp kolegie tur nav.

H heidi 04.04.2009

Kristine, palasot to tavu komentaru rodas iespaids ka nekam labaakam neesi deriga! Vismaz elementaru gramatiku vajadzeetu iemaaciities!

D Dii 05.04.2009

Nu patiesībā ne jau gramatika nosaka, kam cilvēks ir un kam nav derīgs!!!

L Labais 23.02.2010

ejiet labak visi est pusdienas ''Pieci Vilki'' Stabu 6