www.sudzibas.lv Čili Pizza ēdiena kvailtāte

Čili Pica - ēdiena kvailtāte

Biezpiena-aveņu deserts! Čili pica vienmēr šo desertu piedāvājusi kā garšīgu un baudāmu saldo ēdienu, taču šoreiz deserts bija absolūti nebaudāms, aveņu nebija, aveņu "šķidrums" bija tiešām kā "pļura", un biezpiens, kas itkā bija svaigs, garšoja pēc nekā, laikam noskopojās ar cukuru, nebija salds kā tam bija jābūt. Protams, personāls alternatīvas nepiedāvāja, vien novaidēja, ka "viņš neesot vainīgs", tad cienījamā, Čili pica, kāpēc man kā klientam būtu jāmaksā par Jūsu brāķiem, kāpēc man jājūtas slikti aizejot prom un kāpēc Jums ir tiesības pasniegt mēslus uz galda, bet klientam bezspečībā tikai jāvirina maciņu???????
Paldies par picu, kas pirms dažiem gadiem bija daudz bagātīgāka nekā tā ir šobrīd, bet vismaz bija ēdama!
Tādas iestādes kā Čili pica un vēl dažas sērijveida ēstuves tikai vairo pārliecību ka "augat kā sēnes", bet kvalitāte ir nulle!
Paldies, pie Jums vairs neiešu!

J jellybean 19.06.2014

Bezalkoholiskais kokteilis "Iemīlējusies sirds" 250ml=2, 69eur. Vai tiešām pēc kalkulācijas šim kokteilim jāpievieno 9 ledus gabaliņi?!Izņemot ledu, no kokteiļa palika labi ja viena trešā daļa no glāzes tilpuma!Nevajag būt tik bezgaunīgiem!Interesanti, vai pati šī kokteiļa gatavotāja, t/c Alfa Čilli Picas bārmene, kura strādāja šī gada 3.maijā, šādu ledus žļurbu dzertu?
Kvalitāte ir pavirša, tiek gatavots uz ātru roku un ir pie pakaļas kāds būs rezultāts!Pie jums vairāk neeju un citiem arī neiesaku, jo nevēlos maksāt par Jūsu brāķiem un pavirši pagatavotajiem izstrādājumiem.