Čili Pica - :)

Ja Tu tagad cerēji ieraudzīt un izlasīt kārtējo negācijām pārpildīto rakstu, būs vilšanās! :)

Interesanti palasīt bija visas tās sūdzības, īpaši tās, kuras nākušas no pašiem darbiniekiem!
Pati šinī uzņēmumā nostrādāju gandrīz 3 gadus, un, ziniet, neko sliktu pēc tā visa tagad nevaru teikt.
Protams, bija savi mīnusiņi, bet plusu tomēr vairāk . Tā kā, mīļie, padomājiet par to, kā uzņēmums nāk pretim strādājošajiem studentiem, kādu pieredzi var iegūt, ja, protams, ir vēlēšanās :)

Starp citu, reklāma Čili Picai ir vispiesaistošākā un interesantākā no visām picērijām!

Veiksmi un izturību bijušajiem, esošajiem un nākošajiem darbiniekiem! :)

P.S. Sorry, ja Tu, lasītāj, nesagaidīji neko tādu, par ko pēc tam patrīt mēli!

R R 11.11.2010

Strādāju par 140 ls mēnesī un esmu apmierināta, jo pa kluso dzeru limonādes un taisam ar darbiniekiem picas kuras apēdam. Tāpēc esam paēduši un nauda ietaupās izklaidēm un drēbēm, visam tam kas patīk. + Nāk visādas dāvanu naudas.

L LB 12.11.2010

Piekrītu AC ierakstam! Arī es savu laiku (ilgu laiku) nostrādāju Čili picā, esmu pilnībā apmierināta, studijas varēju apvienot, arī izaugsmes iespējas bija lielas tiem, kas to vēlējās un varēja sasniegt!
Uzņēmums atbalsta savus darbiniekus, lai gan brīžiem viss šķiet savādāk.

S siikucis 05.12.2010

nekaa laba toch tur nav. straadaaju tur jo pagaidaam nav citur iespeejas. Protams ka mees arii rijam picas. jaamaak tik sarunaat ar viesmiileem lai iznes caur zaali uz moiku un ir ok,

S Sefins 08.02.2011

Pati stradaju Cili pica...:) Un man loti patik...un neteiksu ka mes slikti stradajam...un na haljavu mana picerija neko nevar dabut...:)
Saku te no paliga un tagad esmu Sefins...:) Te ir jauki stradat un jauks kolektivs...:)

Z Zinaida 08.02.2011

Nu i duraki, kotorie zrut eti lepjo6ki!

L Lina 28.02.2011

Работаю около детского мира и часто хожу в чили. Считаю, что эта чили- самая уютная.не всегда довольна скоростью обслуживания, не всегда пицца радует.но все в пределах допустимого.есть и официантки, которые лучше других обслуживают и пицца -мастер Виталий очень радует своей пиццей.всегда ровно пропеченной и вкусной. За доставку скажу-да.можно здорово проколоться и долго ждать.поэтому, лучше сама домой привезу и погрею в микроволновке.

A aaaaaaa 05.06.2011

nu protams tiem kas dzivo pie vecakiem, kam nav kamaksa rekini, ar 140 ls pilniba pietiek, interesanti kuraa picerijaa tad var taa "na halavu" izrities?kur tad administratori skatas?Laikam pasi ed...