www.sudzibas.lv Čili Pizza Briesmīga apkalpošana

Čili Pica - Briesmīga apkalpošana

Jau sen zināju, ka Čili pica īpaši neizceļas ar spīdošu apkalpošanu. Bet šis gadījums tiešām nokaitināja. Viņu piedāvājums un akcijas. Jau sen zināju, ka Čili pica īpaši neizceļas ar spīdošu apkalpošanu. Bet šis gadījums tiešām nokaitināja. Viņu piedāvājums un akcijas ir tik daudz un sarežģītības, ka pat darbinieki īsti nezin, kas un kā, kad jautāju. Viens pasaka vienu, otrs citu, beigās neko saprast nevar... Beigās noskaidroju, ka 70 % atlaide darbojas tikai picu pasūtīšanai ar piegādi. Piegāde neesot par brīvu. Nu labi, izgāju no restorāna, devos uz māju pusi, pa ceļam zvanot uz piegādi, lai pasūtītu picas. Viss kārtībā, pasūtu. ( biju sarēķinājusi, ka jāmaksā būs 9.82 ) , un te pēkšņi - jūsu pasūtījums ar piegādi maksās 17.67, prasu - kā tā? pēkšņi bez maz vai uz pusi vairāk. Un tad man paskaidroja, ka tā 70 % atlaide darbojas tikai tad, ja es pati aizeju pakaļ. Nu lieliski, to jau pateikt man nevarēja? jo es taču tikko tur biju.Labi, vienalga, pasūtīju pasūtījumu un teica, ka pēс 15 min varu iet pakaļ. Aizgāju, binu tur aptuveni pēc minūtēm 12. Stāvu, gaidu. Skatos, manas picas izvelk no krāsns, uzliek uz šķīvja un noliek.. Domāju, vaidat līdzņemšanai nevajag likt kastē? Labi, darbinieki taču zina savu darbu, nodomāju, un gaidīju tālāk. Pagāja jau minūtes 7, un mani tas neapmierināja, jo manas pica tur vienkārši stāv un dziest, bet vēl taču jānes līdz mājām.. Pajautāju, vai gadījumā tās nav manas picas, kas tur stāv, kuras pasūtīju līdzņemšanai.. Oficiante kaut ko pavāram jautāja, nu protams, beigās manas picas tur stāv jau labu laiku un dziest, un viņas pat vēl nav ieliktas kastē, kā arī neesmu samaksājusi vēl. Labi, pavāri sal jāskraida un jāmeklē kāds, kas varētu pieņemt manu samaksu.. Beigās samaksāju un aizgāju ļoti dusmīga. Ja darbinieki nevar laikā izdarīt savu darbu, tad vajag algot vairāk darbiniekus, jo arī citiem pasūtījums stāvēja un letes kādu labu laiciņu, oficiantes tik skraida nosvīdušas. Žēl, ka tā, jo uzskatu, ka tās nav kapeikas, ko maksāju par plānu picu, pie tam vēl pēc tam tā ir jāēd auksta. Šķiet, čili picu vairs neapmeklēšu.:)

B