www.sudzibas.lv Čili Pizza apmeklētāju neievērošana

Čili Pica - apmeklētāju neievērošana

Labdien!
ar dēliņu 30. decembrī bijām aizgājuši uz multiplikācijas filmu Rīga Plaza Multikino. Nu kā jau brīvdienā pienākas, domāju aizvedīšu mazo pusdienās paēst picu, bet mani sagaidīja liela vilšanās. Jau ieejot picērijā 1. kārtām neviens nesaveicinājās, 2. kārtām nosēdējām 10 min neviens pat nepienāca klāt un neatnesa ēdienkarti, kaut gan es nebiju viena, kā jau minēju, man bija līdz 4 gadīgs bērns, kurš nebija diez ko kluss, tādēļ nevarēja būt ne runas par to, ka varēja mani nepamanīt. Domāju varbūt piesēsties tuvāk pie pašas"Kases", varbūt tad būs kāds rezultāts, bet nekā. Oficiantes staigāja mums garām ar akmens sejām, neviena laipna smaida , attieskmes nekā. nosēdējām vēl kādu laiku nesaņemdami nekādu interesi, nolēmu iet projām, jo bērns arī visu laiku jautā, kad mammīt mēs beidzot ēdsīsim. Nesaprotu vienu, tur telpa ir diezgan maza, lai nepamanītu cilvēkus, kas tajā ieiet. Ieteiktu vadībai pārskatīt personālu, kas konrētajā dienā strādāja šajā vietā , šī attieksme nav pieņemama ... varu teikt droši mēs ar savu ģimeni vairs meapmeklēsim šo konkrēto vietu.

Minesota 04.01.2014

Tāpēc jau nepiegāja pie tava galdiņa, jo tavs sīcis nebija kluss. Darbinieki vēlējās, lai ar savu slikti audzināto sīci, ātrāk pamestu šo iestādi.

G13 04.01.2014

Visiem Čili picas darbiniekiem pirms darba uzsākšanas vadība izsūc smadzenes un tos nozombē un tad šie darbinieki ar akmens sejām un bez smadzenēm vienkārši staigā pa telpu.

E espati69 04.01.2014

ir dzirdētas, ka viņiem maksā bezmaz zemākās algas nozarē.. un izskatās, ka viņi ir pamatīgi noskraidījušies. visamz, kad es esmu tur bijusi, tad vienmēr pus skieršus pārvietojas pa telpu. es arī vienmēr pagaidīju un visu sagaidīju :)) nu ja neapmierina tāda nesmalka attieksme, tad Rīgā ir daudz lielisku restorānu, kur apkalpošana ir visaugstākā līmenī :)

K Krist.ne 04.01.2014

Es stradaju apkalposanas sfeeraa un tapec man tracina shaada chiksteeshana socialos tiklos, dazreiz ir taa ka klients piem: ar beernu suuta pashi nezin ko to ko iesaki nepatik un ta nostaavi pa tuksho pie debiliem cilveekiem kuriem smadzenju nav kamer tev ir atnakushi 5 jauni galdinji pie kuriem fiziski pieiet nevar, un Chili pica nekad nav izcelusies ar labu apkalposhanu

P purr 11.01.2014

Es reizēm apbrīnoju cilvēku sīkumainību! Tev vajadzēja kungu apkalpošanu par to, ka esiet apnākuši uz viņu picēriju? Kur problēma pašai palūgt ēdienkarti? Mēles mutē nav? Un tas, ka uzreiz neskrēja un nelaiz;ija kājas, nav iemesls, lai turpmāk neapmeklētu šo iestādi. :) Paši taisat sev problēmas. Šajā situācijā tiešām varēji pati pajautāt un Tevi apkalpotu, bet nē, sēdēs kā ar ūdeni mutē, vienalga, ka bērns izsalcis. :)

S sasuka 15.03.2014

chilli pica-meslu bedre vien ir.Brinos ka cilveki vel uz tur iet...