Čili Pica - apkalposana

tad nu ta ka jau katru menesi no algas sastukojam ar draugu aiziet uz randinu nu un soreiz ta bij cili pica daugavpili rimi veikala kas ir nezinu vai ir vel kada jo neesmu no daugavpils.tad nu ta apkalposana bij ok meitene smaidiga visu labprat apstasta pirmais kas nepatika mes tiko apsedamies ka jau mums prasa ko pasutisim labi atri izstukojam pa mazajai picinjai...nu viss jau buttu ok atrak tiksim paest bet ...bijam apsedusies vietta kur blakus ir lete kur izsniedz gatavos edienus un redzu musu picinjas jau izliktas bet ka neviens nenes ta nenes...sezam sezam un tad atceras un atnes pilniba auksas cietas siers jau sastindzis...sausmigi vilamies...neesmu no iem piekasigajiem bet nu...

T ToMade 24.08.2011

Ejot uz randiņu tikai reizi mēnesī tavam draugam ātri pāries gribēšana, un tu paliksi vecmeitās.

J jackel 24.08.2011

un vēl ar tādu rakstītprasmi..:) te jau var uzrakstīt sūdzību par sūdzību..:)

D Dace 25.08.2011

hi

J 25.08.2011

Made, tur jāpagaida, līdz izcep.Tas Tev nav ēdnīca padomju savienībā, kur katliņā tur karstus kartupelus, lai uz ātro ieliktu traukā ēšanai!

N 25.08.2011

Kur nu viņai to saprast, jo Daugavpilī vēl visi dzīvo padomijā, un runā svešā valodā, ko citi nesaprot.