www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čilli Pica - Slikts serviss

Atnācu pusdienu pārtraukumā ap pulkstens 16: 45, cilvēku faktiski nebija, vien tālumā kāds ēda savu maltīti, pēc kāda laiciņa apkalpoja mūs, nosēdējām vēl divdesmit minūtes līdz pienāca un pateica, ka būs pēc 5 minūtēm, bet nu tā arī nekas netika pasniegts, es kā darbinieks šajā ēkā nevaru kavēties ilgi, jo nu tomēr pusdienlaiks nav kā cilvēkam kuram ir brīvs laiks. Esmu bijis vairākas reizes ēdis, arī kad cilvēku ir bijis daudz, nekad nav bijušas problēmas, nezinu kas šoreiz par vainu, bet nu paldies par “foršajām” pusdienās, vairs neiegriezīšos.

07.02.2020

Oļegs Zatlers 07.02.2020

Nu kam negadās. Sajauca jaunais viesmīlis apkalpojošos galdiņus, nepamanīja, domāja, ka jau pieņemts pasūtījums. Nu iemesli ir dažādi. Vienu reizi biji neapmierināta un uzreiz ir jāraksta sūdzība? Nu ja vēl kādu reizi atkārtojas tieši tas pats, tad ir sistemātiska problēma, BET NE JAU VIENU REIZI! Un tas, ka vairs neiegriezīsies, ir pilnīgs fufelis...

⛔️ 07.02.2020

Cilvēks, kuram ir brīvs laiks uz Čilli Pica neies un atradīs citu vietu, jo viņam ir brīvs laiks.