www.sudzibas.lv Čili Pizza Šausmīga apkalpošana

Cilli Pica Rīga plaza - Šausmīga apkalpošana

Ļoti nekorekta apkalpošana Rīga plaza Chili Pica. Vēlējāmies pasūtīt picu, bet nevarēja saprast kur tas ir jādara. Pie blakus galdiņa bija pienākusi darbiniece un sarunājas ar klientu, es pajautāju kur var pasūtīt picu uz ko viņa izlikās ka nedzird. Kad gāja tā sieviete prom - vēlreiz pajautāju - atcirta - es ar klientu runāju, picas pasūta šeit un vēl Kautko ejot prom murmināja un izskatījās baigi neapmierināta.. Protams pēc tādas attieksmes picu pargribejās un aizgājām citur pasūtījām ēdienu,kur arī normāli apkalpoja. Cilli picas vadībai iesaku vairāk izvērtēt kandidatūru un iemācīt ne sprēgāt pret klientiem. Tā meitene bija ar tumšiem matiem un brillēm..
Saprotu, kad darba daudz, bet nav patīkami, ja atcērt uz vienkāršu jautājumu un vēl ejot prom kaut ko purpina..

E

V VilnisBanga 02.09.2019

Es ticu, ka jebkurš viesmīlis padomātu sliktu par Jums, ja Jūs uzdotu viņam jautājumus, kāmēr viņš sarunājās ar klientu. Iespējams Jums nav liela pieredze ēdināšanas uzņēmumu apmeklēšanā, bet šis variants pieskaitāms pie nepieklājīgas uzvedības, līdzīgi kā knipja sišana, lai pasauktu viesmīli pie galdiņa.

G Gatissss 02.09.2019

Kas tur nepieklājīgs ja cilvēks vēlējās vienkārši lai kāds pie viņa beidzot pieiet un uzdeva jautājumu?
Man ir bijis līdzīgs gadījums kad 30min neviens nepienāca pat klāt pajautāt vai ko nevēlamies pasūtīt, kad pasaucām beidzot kādu viesmīli arī izturējās kā pret niecībām, kas nez kāpēc iedomājušies ka var traucēt viesmīli un bāzties virsū ar savu velmi ko pasūtīt

R RXX 02.09.2019

Var arī kā normāls, pieklājīgs cilvēks pagaidīt, kamēr viesmīle beigs runāt ar klientu, un tad uzbāzties ar saviem "inteliģentajiem" jautājumiem. Tad nebūs jāraksta tizlas sūdzības par briļļainām meitenēm. Mums visiem liekas, ka esam Visuma centrs, bet citreiz ir veselīgi izkāpt no sapņu tramvaja. :)

E evenifyouwantseewhoiam 02.09.2019

Arī es šodien 30 minūtes gaidīju Olimpijas Čilli. Tur strādā kaut kādi bērni, knapi iet, uz acīm pumpas, tā vietā lai strādātu stāv pie krāsns kur jāliek iekšā pica un spaida telefonu 3 minūtes un tikai tad atcerās ka jāliek iekšā