Čilli Pica

Svētdien ar draugu bijām ieklīduši vēju pilsētā Liepājā, jauki pavadījām laiku un pirms došanās mājup nolēmām pasēdēt Chilli picā =( mūsu viesmīle Ieva O. bija izcili nelaipna un tā arī neatnesa manis pasūtīto kafiju =( Tādēļ, protams, arī nesaņēma savu tējas naudu!!!man pēdējā laikā vispār šokē, kādi nepieklājīgi un nelaipni darbinieki strādā sabiedriskās vietās. uz kurieni skatās darba devējs, pieņemot tādus darbā???Arī es daudz esmu strādājusi un ļoti labi saprotu nogurumu, sliktu garastāvokli u.t.t. bet apkalpošanu tam nevajadzētu ietekm;et !!! Galu galā, ja jau vairs nevar turēt, paņemiet akš brīvdienu!!! =(

I

K krese 11.12.2006

Čili pica... Visu laiku biju pat ļoti apmierināta ar šo iestādījumu. Bet....... Tas, kas notiek Galerijā Centrs Čili picā, nu tas sit pušu visu labo, ko līdz šim domāju par šo iestādījumu. Es saprotu, ka jauni darbinieki, saprotu, ka viņiem jāiemācās labi uzvesties, un laipni izturēties utt., utt., utt. Bet nu- ja es saku, ka man atnests banānu kokteilis, kaut gan es pasūtīju persiku, nu tad proties, un aizvāc to glāzi no mana galda. Tas sasodītais kokteilis tur nostāvēja līdz es otrreiz aizrādīju meitenei par to. Banānu kokteilis pazuda....., bet vai kāds man atnesa manu persiku??????? Pigu:) pat neatvainojās. Tikai rēķinā nepakautrējās pieskaitīt to sasodito persiku kokteili... Fui!

S Sarmīte 22.01.2007

Iestādē, kur nav kas strādā, kur viesmīlēm ir smieklīgas algas un pārējiem, paņemt brīvdienas nav iespējams, jo tad nebūs kas strādā? No kuras ilūziju pasaules Jūs esat?

A Agnese 07.03.2008

Ja tā ir,ka bieži nav,kas strādā.Un par tadu smieklīgu algu???Skriet kā vēja plēstam,kad ir nenormali daudz klientu???da naf... neiesaku tur stradat..Tējas nauda jau ir OK,bet alga???Attieksme pret darbinieku no augstākajiem???Nezinu nenovertē.Par prēmijām pat nedomā!!!Dāvanas Ziemassvētkos vienkārši smieklīgas...

N nubet 29.12.2008

Piekrītu Sarmītei!

T toony 29.12.2008

Nevajag čīkstēt - nepatīk alga - ejiet strādāt par sētniekiem. tējas nauda ir ok? Nu tad uz to arī strādājiet - smaidīgi, laipni un pareizi. Esmu viesmīle ar 3 gadu stāžu un zinu, kas tas ir tāpēc smiekli nāk par jūsu aizbildinājumiem. Čili pica neapmāca savus darbiniekus - no tā arī izriet lielākā daļa problēmu. Apmeklētājiem ieteiktu nebraukt augumā viesmīļiem, bet gan problēmu un neskaidrību gadījumā uzreiz saukt administrāciju.

M maija 05.08.2016

Es Cilli pica pati esmu stradajusi gadus 12 atpakal un varu teikt ,ka loti daudzas normalas oficeantes no turienes aiziet jau pec paris menesiem .Attieksme briesmiga ,algu agrak maksaja pusi konverte ,par visu jamaksa no sava skabatas ,antisanitarija ,augstpratiga attieksme un lielas prasiba ,lielas darba stundas un maz atputas ..Es ari iesniedzu sudibu par Cilli picu un uzskatu ,ka sada tipa kreisas iestades ir jasledz ,situacija acimredzot ir pasliktinajusies vel vairak ..