www.sudzibas.lv Čili Pizza Сравнение по городам

Čili Pica - Сравнение по городам

U nas estj vozmoznostj sravnitj chili picu v rige i v jelgave. V rige ese kuda nishlo, hotja obsluzivajut dovoljno dolgo. V jelgave nam prinesli paru raz holodnuju edu, prosili podogretj. Sudja po vsemu, v mikrovolnovke ploho razogreli! Porcii v jelgave po sravneniju s rigoj v 2 raza menjshe. koktejlj s morozenim zutkij!

L Liepaja 16.06.2006

U nas Cilli Pica prosto prelestj. Vsjo očeņ vkusno i toļko čto iz pečki. Priezžaite k nam v Liepāju.

I Ilva 14.02.2008

Ja nesaglasna. V Rige nam dalji nopitok Fantu bez gaza! Pica "Bērnu"bila ocenj malenkaja a v Jelgave 2X bolse! V Jelgave vsjo vkusno i krasivo vsjo teplaje. V Rige polnoje fuflo!!! Vi vsje prosto zovidujte 6to v Jelgave 100 raz lut6e...

A alona 11.01.2009

ja polnostju sogla6isj...v Jelgave daze oficanti po russkij ne ponimajut...prosto uzas!
Takze u nas bil slu4aj kogda oficiantka na Rīgas nam prosto ne prinesla zda4i, pos4itala 4to eto ejo 4ajevije... V Jelgave uzasnoje opsluzivanije ... a takze nedavno mi zakazivali picu na dom nam eje privezlai 4erez 2 4asa i pica bila vsja v splusnuta!!!

vien 22.01.2009

Nu ne znaju, ja neskoljko raz v nedelju bivaju v Cili pica v Jelgave na Valdeke, vsjo putjom, oficiantki milije, jeda toze normaljnaja, a jesli oficiant po russki ne ponimajet, ne otvalitsja ze Vashji paljci, tknite na sootvetstvujushuju kartinku v menju i no problem

н Н. 23.03.2009

Da, kstati v polzu Liepaji mogu tochno skazatj - tam vrodebi(?) i ceni nizhe i ...so cego zhe milie rabotniki.. I eda..chudo! =)

A Anna 13.04.2009

Sagribējās ēst, iegājām Raiņa ielā Čili picā. Pasūtīju sev jaunu "Parmas" picu ar vitinātu šķiņķi. Ak vai, uz bildes viss tik gards un galvenais, ka daudz!!!
Man atnesa picu, kur bija 5 strēmelītes tā šķiņķa apt. 6 cm garumā un 0, 5 mm platuma, dažas olīves un un 2 lapiņas bazilika. Cena 30 cm picai ir 5.50Ls.

Kādu laiku jau nedzīvoju LV, cerēju, ka krīzes ietekmē cenas ir kritušas, bet Čili picu, tas noteikti neskar! Nav jau žēl samaksāt par to, kas tiešām ir to vērts!!!