www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Šodien, 26. Septembrī, laika posmā no 10: 10 līdz 11: 00 ieturēju ar draudzeni maltīti Čillī Picā.
Pasūtītais ēdiens bija auksts! Gan mans, gan draudzenes, kad pateicām viesmīlei par to, viņa piedāvāja uzsildīt ēdienu, kurš bija praktiski uzreiz atnests.
Pēc maltītes ieturēšanas palūdzām čeku, kuru gaidījām krietnu laiku, lai gan minējām, ka vēlētos norēķināties pēc aptuveni 3 minūtēm. Viesmīle bez steigas turpināja sarunu ar savu kolēģi. Viesmīle bija vidēja auguma, gaišmate, ar čolku uz vienu sānu.

Abas ar draudzeni esam ļoti neapmierinātas!

26.09.2019

K

Saivii 26.09.2019

"vēlētos norēķināties pēc aptuveni 3 minūtēm"... Nopietni ?Ej galvu aarstee, abas ar draudzeni.

K Krista 27.09.2019

Tu esi muļķis/ muļķe ? Viņa mums atnesa ēdienu un mēs lūdzām, lai praktiski uzreiz atnes rēķinu, jo abas maksājām kopā un viņas priekšā naudu negribējām dalīt. Steidzāmies uz vilcienu!
Pirms gudri, uzzini visu kā nākas.

Ventilators 26.09.2019

Nevienā ātrā ieskrietuvē neesmu gaidījis rēķinu. Ja nenes uzreiz kad prasīts, es pats eju pakaļ un maksāju turpat arī uzreiz. Vienalga vai apkalpojošais viesmīlis vai cits. Un līdz šim bez kašķēšanos, tas tiek izdarīts. Šādās vietās nav jāievēro "baigā" etiķete.
Labi ka iebildāt par ēdienu. Daudzi vnk norij rūgtumu un tikai pasūdzas publiski. Vismaz par šo man prieks.

O Otis 26.09.2019

Tavam teiktajam var piekrist. Čili tomēr nav tāda vieta ,kur tev visam jābūt, kā pēc labu restorānu principiem. Pat labākā restorānā vienmēr gadās vairāk apmeklētāju, bet arī tad neredzu problēmu piecelties un pajautāt vai varu rēķinu dabūt. Un tas tiek vienā momentā nokārtots. Bez liekām ceremonijām, un arī pats neuzvelkos dēļ tā.. zinu ,ka esmu paēdis, arī viesmīle/is nepienāk uz to brīdi, tad pieeju pie tuvākā viesmīļa un saku ,ka dodos prom, un gribu rēķinu samaksāt.
Daži te Čili un tādas vietas jauc ar filmu un seriālu galantajiem restorāniem . Protams, kad pašam gadījies maksāt labas naudas par pusdienām, tad arī vietā bijuši viesmīļi. Bet čilī? Viņiem šķiet stundā atalgojums no kaut kādiem 3 eiro pirms nodokļu nomaksas, dzeramnaudas utt.. bet reti kad šādi te sūdzību rakstītāji kādu dzeramnaudu atstāj.

K Krista 27.09.2019

Es neatstāju ne centa, jo auksts ēdiens nepiesit sāta sajūtu nemaz !
Un mēs bijām vienīgās, kas ēda uz doto brīdi,.

D Dace Koltova 27.09.2019

Jāèd mājās tad nebus problèmu vienīgais iemesls visam ir slinkums jo bagātāks cilvèks jo viņš nekad nebùs mierā .Daudz tèrèjam ne tur kur vajadzètu un vèl sùdzamies kauns tiešām!

K Krista 27.09.2019

Milais cilvek, kā es varu est mājās, ja visu dienu esmu universitātē? Diemžēl majas paņemtu ēdienu est negribas, jo skolā vairs nav mikroviļņu krāsns.
Lūdzu domājam, ko sākam