www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Šodien kopā ar ģimeni iegriezos TC domina picērijā čili pica jāsaka tā labāk ejiet garām šai vietai.
1. Uz grīdas metājās salvetes
2. Galdi, krēsli netīri
3. Kad jau devāmies projām uz citiem galdiem ilgstoši atrodas netīrie trauki,
...
Bet jāsaka tā, ka tie ir sīkumi salīdzinājumā ar pasniegtā ēdiena kvalitāti.. ,
mēs pasūtījām zemeņu tēju ar piparmētrām, divas melnas kafijas, pankūkas ar šķiņķi un sieru un laša podiņu.
Kad atnesa tēju un kafiju es biju mēreni šokēts jo tajā tējā peldēja 1,5 zemenes, ūdens tējā bija remdens un piparmētras bija pusžuvušas. Kafija bija tikai ar vienu cukuru katrai krūzītei camon cukurs tagad maksā ap 0,60 euro centiem kg vai tiešām iestāde nevar atļauties cukuru!?
Kad atnesa laša podiņu tajā bija kādi 3 laša gabaliņi un vesela čupa sīpolu, kopā ar kartupeļiem, rodās iespaids, kaa es pasūtīju sīpolu podiņu...
Bet + bija tas, kaa pankūkas bija 10 baļļu sistēmā uz 9.
...
Pēc visa šī nākās secināt, kaa šai iestādei kvalitāte ir 0 vērtībā diemžēl.

Bomboklak 19.04.2018

Jap, vēl viens pierādījums, ka uz Čilli Picu nav jēgas vispār iet!

R Rīdziniece95 19.04.2018

Nesen arī apmeklēju Ćillī picēriju un sapratu ,ka līmenis tur krīt ar katru nākamo dienu. Neskatoties,ka pati zāle,galdiņi ir nesakopti,tajā starpā arī piedāvājums viņiem ir nekāds. Vajadzēja 4 reizes părdomāt pasūtījumu,jo redz viena lieta ir beigusies,cita vienkārši nav.
Netērējiet savu laiku un naudu tur -bezjēdzīgi!