www.sudzibas.lv Čili Pizza Nesaprotams alkohola daudzums.

Čili Pica - Nesaprotams alkohola daudzums.

Tas notikās Galerijā Centrs - Čilī Pica.. Kādu dienu vēlējāmies iedzert Balzāmu ar sulu. Piebildīšu, ka šādu sajaukumu esam lietojuši jau iepriekš un zinām, kā tas garšo... Atnestais dzēriens diemžēl garšoja tikai pēc upeņu sulas un Balzāmu tur sastapt nevarēja.. Es protams sapratu, ka par to strīdēties ir bezjēdzīgi un tāpēc pasūtījām 2x pa 40 grami tīra Balzāma.. :))) Interesantākais sekoja :)) Atnesa divas glāzītes... BET katrā glāzē uz aci redzams, ka Balzāma daudzums ir būtiski atšķirīgs... Protams to teicu oficiantei... kura sāka šķobīt ģīmi un pasūtija pie bārmeņa, lai ar viņu skaidrojoties. Tādām "razborkām" man todien bij slinkums..
Iesaku pievērst uzmanību, ko un CIK jums atnes !!

V

H harijs 04.08.2009

Vai var 2 reiz pa 150 ieliet 250 gramu glāzē. Atbilde, - var, ja to dara pieredzējusi bufetniece!

K Kristaps 23.08.2010

Vakardien bija tas gods T/C Mols Cili pica nogaršot "NŪDELES AR MALTO GAĻU UN DĀRZEŅIEM". Pirmo reizi kādā no ēstūžiem sastapos ar to, ka atnes izcili negaršīgu ēdienu. Pirmkārt, jau porcija bija izteikti maza, otrkārt, pie nūdelēm nebija bērts sāls kā tāds (ko dara pavārs?), treškārt, solīto bazilika mērci nebija iespējams atrast pat pēc vairāku minūšu pūliņiem, ceturtkārt, maltās gaļas makaronos bija labi, ja viena karote, savukārt ar dārzeņiem pavārs acīmredzot bija domājis burkānu gabaliņus, kas pateicoties spējai nokrāsoties gaļas mērces krāsā, spēja radīt vizuāla apmāna sajūta, ka gaļas ir vairāk kā ir. Esmu ēdis dažādos gaģužņikos un ļoti nelaimīgu provinces pilsētu kafejnīcās, bet nekur es nejutos tik ļoti pievilts. Ja uzņēmumam ir par grūtu nodrošināt normālu, godīgu ēdienu pagatavošanu varbūt ir vērts padomāt par šī biznesa pārtraukšanu? Vai arī, ja uzņēmumam šķiet, ka ar picām tas nopelnīs vairāk, tad necentieties klientus barot par dārgu naudu ar ēdieniem, ko paši neņemtu mutē ... Krīze nav un nedrīkst būt attaisnojums tādai attieksmei pret klientiem - krīze paies, bet atmiņas par Cili Picu kā negodīgu uzņēmumu paliks ... [slēpt]@gmail.com