Čili Pica - Krāpšana

Pasūtītas picas 2 gb lielākās, satāvdaļu trūkums konstatēts, vismaz lielie zaļie pipari nebija uz picām, uz sūdzību nekāda reakcijas nebija, nepatīkama pēcgarša palika, speciāli tās picas pasūtīju dēļ pipariņiem, var gan uzslalvēt can can picēriju, saprotams, ka akropole nesen atvērās, bet atrada risinājumu, trauciņu nav mērcītem iedeva visu pudeli un 3 reizes pēc kārtas, cik nu pāris reizes 10 gados bija pāris kļūdas vienmēr atlaidīti vai mērcīti uzdāvina, bet nu tik rupja kļūda kad man picai kur jābūt pipari un nav nekas neglābs, atvainošanās arī nebija, vienkārši citu picu nopirku can can, šaraškins kantoris, esmu ļauna cerams kādreiz kāds no viņiem izlasīs

21.05.2019

Papildināts Irina Kuzina 21.05.2019

vēl interesanti, varbūt kāda kamera ir kas fiksē ko darbinieki dara, lai vēl nesāktu rakstīt , ka es meloju dēļ pārs pipariem

I Irina Kuzina 21.05.2019

p.s ļoti negaršīgas mērcītes, pat tad kad pirku vienmēr izmantoju can can rozā mērcīti ... baigi labā mērce klondaikā tāda rozā ar visādiem labumiem ( dod pie dārzeņu salātiņiem ), pašgatavota laikam, pie picas arī būtu super