www.sudzibas.lv Čili Pizza Ilgi neapkalpo

Čili Pica - Ilgi neapkalpo

Ieradamies 19.30, sedejam 20 minutes, neviens napkalpo, paiet garam, pagaidam vel 5 minutes, t/c Akropole... Beigas paiet 1h un 10 minutes. Neizcietu vairak, uzbļavu uz visu zali, nereağeja... Pipec, un ta ir atra apkalpošana... Nu nafig tadu de*** apkalpošanu...

D

P Pavels 28.08.2019
Slikta apkalpošana.

Gaidījām oficiantu pus stundu, bet oficiante sēdēja un nemaz nenāca klāt! Ļoti nekvalitatīvi pildīja savu darbu!

BondsBonds 06.12.2019

Parastie pārspīlējumi.10 minūtes nenāca,bet uzrakstīja vēl ka 1h nenāca.

Saivii 06.12.2019

Nomierinies! Varbuut viesmiilei paatraukums. Un kur vispaar rakstiits,ka shii sieviete ir viesmiile?

Čili Pica / Netīrība

Visi galdi netīri, uz sēdekļiem un starp tiem. Desas un pārējās picu sastāvdaļas.

BondsBonds 06.12.2019

Kāda uzcītība. Man prātā nenāktu ēstuvē pētīt sēdekļu šķirbu saturu. Pat mājās bail tur skatīties. Būsi kāds 5 zvaigžņu ēstuvju pētnieks.

Netīrība

Tad jums gan vajadzētu savest māju kārtībā.

Saivii 06.12.2019

Pagaidijaat veel 5 minuutes un pagaaja 1.5 h?
Skaidrs,ka pajolinjiem,kuri bljauj pa visu eedamzaali uzmaniibu nepieveersiis,jo iespeejams, esiet cilveeks ar gariiga rakstura trauceejumiem.
Buutu priecaajies,ka nebija neviens,kursh izsauc policiju.