www.sudzibas.lv Čili Pizza Cenas / Procijas

Čili Pica - Cenas / Procijas

katru reizi ieejot Čili Picā viļos ar vien vairak un vairāk - cenas un procijas nav salīdzināmas!!! Es samaksāju 4 LS par laznju ar gaļu, kura izmēra ziņā varētu būt mazāk kā cigarešu paciņas lielumā!! 4 Ls par zīdaiņa porciju nav normāli! Par Čili picas salātiem nemaz nerunājot!! Sķiet, ka tur viss iet uz galu - cenas aug, porcijas samazinās, tagad Čili pica vairs nav manā un manu draugu sarakstā, kur kopīgi aiziet pusdienās un domāju, ka mēs neesam vienīgie!

Z

N nure 29.07.2008

Es tur vairs neeju, Jo pat vairs nezinu, ko pasūtīt. Grieķu salātus gatavot nemāk, tur viena olīvīte skopi sagriezta četrās daļās, pārējais viss sīki sagriezts peld eļļā:)))..par picām vispār nav ko runāt, tas kas uz bildītes, absolūti neatbilst īstenībai-apetelīga, ar sieru, šampinjoniem un gaļu bagātināta pica, rezultātā ir sausa maizes pankūka ar nedaudz siera un tāpat četrās daļās sagrieztu šampinjonu, gaļa?...jā arī pa gabaliņam uz šķēles. Un vēl līdz šim nesaprotu, vai tā pica, kuru pasūtīju, tiešām atbilda tiem izmēriem un cenai:)))

A ally 30.07.2008

mhm..mees ar draugu nesen aizgaajaam ieest (ieest, newis paeest) rezultaataa samaxaajaam Ls12!es eedu kkaadus wistas filejas salaatus, kur uz lapu kaudzes bija uzmesti triis mazi galjas gabali, kas garshoja wnk pretiigi..draugs eeda jau piemiteeto mikraskopiskaa lieluma lazanju..un cenas ir nenormaalas..

T toony 12.10.2008

Nez kur tagad ir savādāk? Nu negaršīgi gatavot nedrīkst, tam attaisnojuma nav, bet ņemot vērā, ka tur darbiniekiem maksā kapeikas, tāpēc cilvēki mainās, ņem kaut kādus skolniekus virtuvē strādāt - tad nebūtu jābrīnās par zemu kvalitāti. Bet cenas un porcijas - tas ir loģiski, tas tagad ir visur. Ak jā, ja porcija neapmierina, tad var jau pieprasīt kalkulācijas karti, kurā ir uzrādīts cik tai porcijai ir jāsver un tad var nosvērt un paskatīties - tas tā ir vai jūs māna.

. ........ 12.10.2008

Nožēlojama ir tā ēstuve, kur reklāmas bukletos nofotografētais neatbilst īstenībai. Lai nu kā, bet šinī lietā jāmācās no Makdonalda:)

M Milisa 10.10.2009

Ja tu pati strādātu Chilenē, tad es paskatītos cik labi tu strādātu!!! piemēram man ir tikai 22 gadi, pie tam man ir 7 gadi darba pieredze.Esmu professionāla pavāre! Tāpēc, ja kaut kas tev nepatīk, tad ej un gatavo pati mājās!!! Ja tev rokas aug no vietas kas atrodas aizmugurē, tad lūdze nevertē pēc sevis!!! Nav jau visi tik stulbi!!!