Čili Pica

Neiesaku pasuutiit Cilli picaa picu- sekojosha situaacija ar mani notika 14. 01,. 2007:Tika pasuutiita pica, gaidiishanas laiks 2-2.5h, ok, gaidam. Atbrauc soferis un neko nepasakot panem uzreiz vairaak naudas nekaa jaamaksaa... Labi 0.35 santiimi nav daudz, bet tomeer, pabriidinaat vajag, ja nav ko izdot, vai ne taaa? Atveeraam picas kasti, pica galiigi auksta- tika pasuutita lauku pica ar bekonu, siipoliem un gurkkiem- pa visu lielo picu gurki bija tikai uz 3 skeeleem, ar bekonnu taada pati situaacija, nerunaajot par siipoliem, kurus vispaar nevareeja redzeet!!!Zvaniiju uz piegaadi saciiju, ka pica auksta un malas galiigi cietas, ka arii kaartiigi sildot nekas nemainiijaas- atbilde bija: pasuutiet jaunu picu!Vini pat nepiedaavaaja samainiit picu!Shodien zvaniiju uz ofissu, man saciija, ka atbildiigais par piegaadi ir sapulcee, paneema manu nr, veel jo projaam nezvana, kaut gan pagaajushas ir 4 stundas...Zvaniiju veelreiz man atbildeeja, ka vinsh nav vareejis mani sazvaniit... Nju saubos, ka taa!!!Silti iesaku, nepasuutiit picu no Chili vismaz uz maajaam, jo serviss un produkts nav taads, kaa to reklamee...KAARTEEJAA VILSHANAAS!!!!Labaak zvaniit uz LULU- citreiz vairaak jaagaida nekaa saka, bet galiigi auksta pica netiek atvestA!!!!

Z zuze 18.08.2008

nevajag, man bija līdzīga situācija, kad man atveda aukstu picu, es arī zvanīju sūdzēties. Operatore pa taisno man piedāvāja atvest jaunu picu bez maksas, ja vecā vēl neesot sākta ēst.