Čili Pica - Apkalpošana

Nebiju domājusi, ka gribēšu rakstīt šajā mājas lapā, bet 02.09 Riga Plaza Čili Picā apkalpošana bija tik lēna un jocīga, ka tomēr gribas vērst iestādes vadības uzmanību uz šo jauno filiāli.
Ja pica jāgaida 40 min., tad klienti par to jāinformē savlaicīgi (Pica arī pēc tam bija drusku par jēlu).
Ja klientam ūdens karafē ir salmiņš, tas nenozīmē, ka klientam jādzer no karafes.
Glāzes atnešanai bija nepieciešamas 5o min.
Žēl! Šī picērija pēc manām domām kopumā ir viena no labākajām, taču diemžēl prātīgu darbinieku krīze ir skārusi arī šo iestādi.

U

K konfekte 02.09.2012

Man gašo labāk mājās cepta pica.

Ausainītis 02.09.2012

Kādas vēl picas? Lepjoškas!

donna b 03.09.2012

Kā Riga Plaza Čili Picā var būt labāka, ja tā tikai kādas 3 nedēļas ka ir atvērta?

L Lindyy 04.09.2012

pati tur vakar iegriezos un varu teikt, ka lielākā daļa viesmīļu ir krievu tautības! Pieņēma mani puisis, uz manu jautājumu viņš krieviski/latviski atbildēja uzgaidiet... beigās pien;aca cita viesmīle, arī krievu tautības, bet varēju vismaz saprasties...
Ja dzīvo LV, tev ir jāzin latviešu valoda, jo vairāk tādēļ, ka esi viesmīlis...

M minni4ka 06.09.2012

Plaza strādā tikai viens puisis, un viņš gan ir latvietis. Laikam Lindyy bija kaut kāda cita picērijā.

O Olja 12.09.2012

Ребята, мой Вам совет, покупая что-либо в čili pica, несколько раз перепроверьте Ваш заказ.
Купили на днях пиццу с собой, заплатили не малые деньги, когда пришли домой были в шоке- кусок хлеба, с небольшим количеством сыра. Речи о начинке, вообще не было. Небрежно нарезанные помидоры, сыр который покрывал 20-30% площади и просвечивающиеся куски теста!!! Не стали возвращаться и требовать свои деньги, чтобы не портить окончательно свое настроение. Решили, что в сети этих ресторанов больше ни ногой !!!

K kateK 17.09.2012

Vispirms pasūti un tad pēc 10 min atnāk uz paziņo, ka būs ilgi jāgaida pasūtījums, ko vajadzētu pateikt uzreiz, nevis gaidīt, kamēr klients pasūta kafiju, kuru atnes un tad paziņot, ka pica jāgaida 40 min.!
Turklāt katrā Čilī picā atšķiras tas pats pasūtītais produkts, picā cita mērce vai brokastīm savādāks porcijas sastāvs vai izmērs...