Čili Pica - Apkalpošana

(oficiante Amanda) Cilvēku pieńem darbā principa pēc jo vajag,vai tapēc,ka ir piemērots darbam?Darbā steādājot ar cilvēkiem 24/7 ir jāpiedomā arī pie savas attieksmes...
Pieņemot pasūtījumu netiek piedāvāta piedevu maiņa,pajautājot par šādu iespēju asi uzbļauj ka pašiem tas jāzin un jāpiesaka.Piederumi netiek atnesti,kafija tikai tad kad tiek pāēsts,rēķini iesisti nepareizi(ar lietām ko nepasūta).Nu sajūta nepatīkama

05.09.2020

N Noboby 05.09.2020

Man žēl ka visas Amandas visās picērijās ir tadas

A antra112 05.09.2020

vnk piecelties un uzšaut pa muti slabo?

Džozefīne 05.09.2020

Un, kādi jūs paši 'klientiņi' esat?

A antra112 05.09.2020

nu te maat ne par to runa.

A Atrsn 05.09.2020

čili pica ir ūķis, tur var saindēties ar tiem ēdieniem. Apkalpojošais personāls arī pabriesmīgs, vadītāji arī kaut kādi zābaki, stāstīja, ka personāldaļas vadītāja arī zem jebkuras kritikas, neuzskata par vajadzīgu uzrakstīt ka neesi izturējis atlases kārtu. Kopumā ūķis ar muļķu personālu.

H Helsu 09.09.2020

Tas personals ir tadi pasi cilveki, ka tu. Ja darba vieta ir haoss tas nenozime, ka pie vainas butu tiesi apkalpojosais personals. Un zinot cili picas nedienas tur varetu deret sakamvardi, ka zivs pust no galvas.

A Atrsn 15.09.2020

tur tie vadītāji, personāldaļas vadītāji pilnīgi garām, kur nu vēl kas cits, tie pokemoni kas apkalpo zem jebkuras kritikas.