Čili Pica - Apkalpošana

Labdien! Vēlējos padalīties ne visai veiksmīgajā pieredzē apmeklējot ar draudzeni čili picu dominā. Nolēmām papusdienot šajā picērijā, draudzene nolēma, pirmo reizi esot šajā picērijā, jo pati dzīvo ārvalstīs, pasūtīt grieķu salātus. Humors sākās, kad viņai tos salātus atnesa, vienas salātlapas vien un rieksti, draudzene izrakāja rūpīgi salikto salātu kaudzīti, bet sieru tā arī neatrada, neskatoties uz to, ka šajos salātos sieru parasti mēdz griezt lielos klucīšos, kad draudzene pajautāja kur tad ir siers, viesmīle patiesi izbolīja acis, paņēma šķīvi un teica, ka noskaidros. Ne pagāja ne dažas minūtes, kā viesmīle bija atpakaļ ar to pašu draudzenes izjaukto salātu kaudzīti, tikai nu jau pa virsu bija samesti siera gabaliņi, kad darudzene pajautāja, vai tad tas ir normāli, viesmīle atbildēja, ka jā, tā pie mums ir, pēc šitā teikuma es vai mēma palika. Sanāk, princips, ka pats vainīgs, ka esi nolēmis te pusdienot. Nju ko lai saka, apkalpošanas kultūra ir nulles līmenī. Protams, ka no šadā veidā pasniegtiem salātiem dradzene atteicās, ātri vien apēdām jau atnestos saldos ēdienus, ļoti vīlušies, par visu šo situāciju samaksājuši rēķinu par saldajiem devāmies prom uz neatgiešanos. Šīs picērijas vadībai stingri jāizvērtē personāla atbilstība ieņemamajam amatam. Koptēlu iestāde sabojāja pamatīgi. Un draudzene pateica, ka vairs šo picēriju neapmeklēs.

U

E Elly 07.07.2010

Aizsūtiet šito picērijas administrācijai. Lai kaut kāda jēga ir.

A Anna 09.07.2010

Paldies par ieteikumu, nav slikta doma!

V vards 10.07.2010

tas taču ir ķēdes "picu restorāns". kādus brīnumsalātus gaidījāt. rosolu tur māk labi ja uztaisīt.

S Santa 13.07.2010

Jā, es jau sen vairs neeju uz Čili picu, vienkārši negribās garastāvokli gribas bojāt. Tad jau tiešām paēdu mājās.

Z Zenta 14.07.2010

Un kas notiek Mola Čili Picā pēdējā mēneša laikā?????

Pietiek jau ieraudzīt pavāru ģīmjus, lai nekad te neatgrieztos. Izskatās ka viņi strādā piespiedu kārtā un uz apmeklētājiem skatās kā uz kārtējo traucēkli. Tas pats ir ar oficiantēm!

K Kaposts 17.07.2010

:D VIEnmer MOLA pavari ir skatijusies uz klientiem ka uz traucekliem :D pats tai skaita :D
ko var gribet ja tie nav darbinieki BET VERGI kuri vergo pa grasiem! un garas stundas un entas dienas pec kartas kuras normals cilveks nevar izturet!
PALDIES musu MILAJAI ADMINSTRACIJAI "MILAM JUS" :D :D :D

č Čilinieks 18.07.2010

Šķiet, ka nevis administrācijai ir jāsaka "paldies", bet picēriju vadītājiem! No tiem jau visvairāk viss ir atkarīgs!
Bet klientiem - izturību, picērija tomēr nav restorāns!

K Kaposts 19.07.2010

Nee, tiesi administracijai, nejau vadiitaajiem...

K Kaposts 19.07.2010

Jo tiesi administraacija tacu dod noradijumus..

B boy 19.07.2010

nu nezinju man gan ira viemer paticis mola est tur vis labak...

K Kaposts 19.07.2010

nu ja, esi pats darbinieks, tad jau patiik protams :D