Čiekurkalna 1. līnija 50 (Ruslans) - Slikts serviss

Neiesaku versties labot automašīnu pie meistara Ruslana - Čiekurkalna 1. līnija 50. Viņš bezrūpīgi un nekvalitatīvi remonte auto. Viena defekta noveršanai biju pie Ruslana 3 atseviškas reizes, katru no tam izbraucu no autoservisa ar nesalabotu auto. Rezultāts - iztereju tikai nervus un naudu. Pec tā autiņu biju jau labojis cita servisā. Ruslans paņem remontam vienlaikus 5 transportlīdzekļus, visu padara ātri un nekvalitatīvi, pat aizmirst pievilkt skrūves pēc remonta. Palīgs Ruslanam - garīgi slims invalīds, kas arī sagādā rupes,
Un vēl. Tepat atrodas arī riepu darbnīca SIA rdph. Pēc vasaras/ ziemas riepu maiņas viņi aizmirsa uzpumpēt 3 riteņus. Dažās dienās braukāju ar nolaistam riepam. Negodīgi darbinieki. Nekad nenāciet šajos kantoros !!!

B

V Vonodzàns 14.11.2018

Sia Rdph ir riepu garāža ar lielu pieredzi, tàpèc teikt ,ka viņi aizmirsa uzpumpèt 3 riepas , ir galìgas muļķìbas. Esmu viņu klients jau ilgus gadus un nekas tàds nav piedzìvots un stulbàkas muļķìbas es vèl nebiju dzirdèjis. Izskatàs ,ka jums vienkàrši darìt nav ko ,tàpèc arì sèžat un nomelnojat visus. Es jums bùtu atņèmis tiesìbas, ja jau jùs braukàjat ar 3 tukšàm riepàm. Tàdiem autovadìtàjiem ir bìstami atrasries uz ceļa )))