www.sudzibas.lv Cido Krāpšanas.. Ar nodokļiem.. Un algam..

Cido grupa - Krāpšanas.. Ar nodokļiem.. Un algam..

Pagāja paris gadi.. Strādniekiem jāmaksā nodokļu parāds... Pie kura vainīgs grāmatvedība.. Ka telo mulki... Un mana strādniekus.. Ka ari tas nau viss.. Vel ar strādnieki muk prom no uzņēmuma.. Mazas algas loti.. Griez stundas nost.. Ka ari strāda tāds Uldis Semjonovs.. Visus tik atlaiž, kas sūdzas... Par viņu.. Viņš ir nenormāls

17.03.2019

Работяга 17.03.2019

lai negrieztu algu nav jastrada virsstundas.

Работяга 17.03.2019

8 st. diena, 40 st. nedela,160 st. menesi, parejo uldi nostradas.. labi latviesu comi pec parstradasanas nem atvalinajumu lai uldi sakartotu noliktavu lai varetu kerties pie lietas uldi iepriecinat ar saliktam paletem

I IlgonisJansons 18.03.2019

Nē ejiet strādādāt tajā chūsku midzenī! Cido jūs tikai iegūsiet hemoroīdus un galvas sāpes! Un Uldis Mudaks ir pilnīgs! Sliktāku priekšnieku nevaru iedomāties!