Cido

Pārtikas grupas "Cido" pasūtījumu pieņemšanas operatori ir īpaši nelaipni un melo.Telefoniski pasūtījām preci un to solīja piegādāt nākošā dienā. Diemžēl to tā arī nesagaidījām. Kad pasūtijums nebija piegādāts arī pēc 4 dienām, zvanīju un interesējos. Saņēmu atbildi, ka šoferis bija atbraucis, bet esot bijis slēgts (strādājam kā daudzi līdz 17:00). Vēlreiz nosaucu mūsu darba laiku, taču pagāja 2 dienas - un preces nav. Zvanīju vēlreiz operatorei un viņa atbild, ka TĀDA PASŪTĪJUMA NEMAZ NAV BIJIS!Jābrīnās, kur fiemas administrācija atrod tik nelaipnus darbiniekus un kā gan ar tādu attieksmi pret klientiem šī firma vēl darbojas!

A andris 11.05.2010

Cido vispār ir reālie muldētāji. Man ar bij aizķeršanās ar cido pārstāvi. Kaut kāda zoss- pasūtījumu ved mēnesi.

A AA>Andris 07.12.2010

Vajadzēja PPR iepriekšējo samaksāt!