www.sudzibas.lv Cibas.lv Neatsūta preci pēc ilgstošiem lūgumiem, naudu arī neatgriež

Cibas.lv - Neatsūta preci pēc ilgstošiem lūgumiem, naudu arī neatgriež

Pasūtīju čības no mājaslapas februārī 2022, taču joprojām maijā neesmu saņēmusi ne čības, ne naudu atpakaļ. Komunikācija nulle. Uz latviešu valodu vispār neatbild, uz angļu vienreiz atbildēja, ka būs jāmaksā par piegādi papildus, bet pati piegāde tā arī nenotika. Mājaslapā nav adreses, secinu, ka firma ir no Lietuvas pēc tālr. Nr.

O OlyD 31.03.2022
Обман

Вместо заказанного товара прислали другой, который не подходит. На email с процьбой вернуть деньги или прислать нужный товар не отвечают.

T Tyuiop 31.05.2022

Arī veicu pasūtījumu 11/05/2022, bet joprojām neesmu saņēmusi. Uz e-pastiem neatbild.

T Tyuiop 31.05.2022

Tagad arī viņiem mājaslapa vairs nestrādā..

S Sergej Silin 24.11.2022

3 раза заказывал, всë пришло, тапочки отличного качества

Заказывала пару раз, правда пришлось ждать 6 дней, ну все пришло, товар хорошего качества

P Pāvels888 04.12.2022

Daļu no pasūtījuma neatsūta, komunikācijas nav, naudu neatgriež arī!galīgi sūdi.

G Gunta geka 07.12.2022

Es arī pasūtīju čības.Uz e pastu neatbildēja, naudu neatdeva.Pēc 3 nedēļām uzrakstīju viņiem krievu valodā un piedraudēju ,ka iešu uz policiju-no rīta 6.00 naudu ieskaitīja kontā
Gunta.