Chocolate - Masāžas Salons - Apzog klientus!

Masāžassalonā - CHOCOLATE, kurš atrodas uz Kr. Valdemāra ielas - meitenes ZOG!!! Īpaši ja redz, ka vīrietis ir iedzēris... Tajā vakara gan man, gan draugam pazuda nauda... Nākamajā reize telefons mūsu kopējam draugam... Tad ari sapratam - kas tur notiek...

K

E einars 08.10.2008

...ja, bija nupat man lidzigs gadijums tikai LADYLAND masazas salona :(

E estoeinars 21.10.2008

Nesaprotu kā tev atrodoties vienā telpā ar meiteni, pie apstākļiem ka drēbes ir skapī var kaut ko nozagt? Ja aizvelkas pārpāliī un no rīta nezin kur bijis ta nav brīnums ka ne maka ne telefona nav.
Pats cik reiz esmu bijis da nekad nekādu problēmu nav bijis. Un meitenei par padarīto vēl pa virsu kādu rubuli parasti arī atstāju.
Vismaz kad atgriezies un tiec pie tās pašas meitenes tad viņa arī atstrādā ka prieks.

F FAKTS 21.10.2008

Tagad krīzes apstākļos visur sāks zagt, algas mazas ēst gribas un visiem po... jo bads!

F FAKTS 21.10.2008

Klientu izmest ja atnāk dzēris!

A Aleksai 11.01.2009

Es nesaprotu, kā vispār var masēt iereibušu klientu, tas taču ārpus visiem likumiem, varētu pat teikt-kaitīgi klientam.Ja nu varbūt tā nav masāža, bet kaut kāda "apgrābstīšana", fuj, vienkārši pretīgi! Turpiniet vien staigāt pa šādiem masāžas saloniem, ja nespējat uz nopietnu masāžu aiziet, kur iereibušus klientus vienkārši nepieņem, nerunājot jau par apzagšanu!

S Silvija 02.02.2009

Pjanie hodite, i ne pomnite gde vas shatalo, ne fig pjanim hoditj!

R Rusland 27.07.2009

ES Uzskatu, ka katram cilvekam pasam jamak Sevi kontrolet.Nemaki turek, tad nedzer... Es nedomaju, ka salonos apzog...Visi tacu pasi Savu reputaciju sagrautu, , tepc mazak dzeriet un vairak pieksatiet Savam mantas uz ielas un klubos un beidziet vainot salonus. PUNKTS :)

L Lauris 30.07.2009

Visvieglaak ir vainot citus savaas nolaidiibaas!

X XXX 24.08.2009

priekš kam iet uz salonu, ja tur ir jāmaksā un vēl zog, lai sieva izmasē :) ;)

š šeherezade 24.08.2009

He, he, he...sieva jau nav tas, kas jaunas skuķes, un saprotama lieta, ka masierite paķer klāt kādu klienta telefoniņu vai kādu latiņu---par baudu ir jāmaksā!!!:D:D:D

L lauris 26.11.2009

pilnigi piekritu to ka vajag sekot izdzertajam daudzumam un nevajag vainot salonu, bet gan pats sevi, nav fakts ka tiesi salona apzaga, dzeruma var viegli pazaudet vai nodzert kluba un nemaz to neatcereties =) par lady land varu teik tikai to labako, laipna apkalposana, smukas meitenes un perfekta masaza!=) ladyland rulle palubomu!

L lauma 19.01.2010

Palaistuves vienmēr zog. Nav ko brīnīties, tādās iestādītēs tik zagles strādā:) Paši vainīgi.

M marcis 10.01.2011

Par Lady Land es pastridesos.Agrak mazgadigas stradaja, administratores nelaipnas, netiras telpas..Tad labak majas pie sex cata pasedet..

L li 08.09.2011

Massaz na Barona super, lucsie massazistki Latvii, vse s diplomami, kvaliufikacijami, lucshie !