Chiros pomodoro - Apkalpošana

Labdien, ieraudzīju, ka cherry.lv var nopirkt kuponu restorānam chiros pomodoro ar 50% atlaidi, tā likās ļoti laba iespēja, par cik restorans nav no lētākajiem un biju dzirdējusi tikai labas atsauksmes, domats darīts, nopirku 3 kuponus jo gājām 4 cilvēki! Biju rezervējusi galdiņu,ierodoties restorānā oficiantei pateicu ka esmu rezervējusi galdiņu, viņa pat nepaskatījās sarakstu un izveda ātri ārā uz terases, tas vēl tā, bet kopumā ļoti nevīžīgi, neuzmanīgi un vienaldzīgi, kaut arī restorānā bija pār 10 cilvēku. Apsēdāmies, pie mums pieskrēja cita oficiante, nestādījās priekšā, nesasveicinājās, uzreiz piedāvāja kaut ko iedzert, pēc kā es pazinoju ka mums ir kuponi uz ko viņa atbildēja man liekas ka viņus nevar sodien, vakarā izmantot, sabiedējusi mūs aizgāja noskaidrot, atnāca jau trešā oficiante, kas paziņoja, ka var izmantot, manuprat ļoti netaktiski!pasūtījām ēst, starp mums bija arī 1 bērns (11 gadi) kad prasīju vai nav pus porcija tad otrā oficiante atsmīnēja un teica, ka nav, viss būtu kārtība ja pēcāk neredzētu bērnu ēdienkarti, kuru mums nemaz nepiedāvāja, laikam no 11 gadiem jau ir pieaugušais. Redzot, ka mūsu bērns neapēda visu, oficiante taujāja vai negaršoja, uz ko atbildējām, ka garšoja, bet pārāk liela porcija, oficiante kārtējo reizi nosmīnēja, grūti sajaukt laipnu tolerantu smaidu ar smīnu. Biju pasūtījusi mīdijas, trauku kurā likt čaulas nebija, kaut gan pie blakus galdiņa vēlāk kādam jaunam un izskatā turīgākam pārim tas bija. Pasūtījām saldos, kad man atnesa tiramisu ar koka karotīti palūdzu parasto metāla uz ko oficiante pasmīnēja un atnesa, man vienkārsi tirpas iet pa kauliem kaut vai tikai redzot koka karotīti, vai kafījas kociņus. Visu beidzot aizgāju samaksāt rēķinu lidz kasei, jo kuponus nebiju izprintējusi, bet gan saglabajusi epastā ipad. Aizejot oficiante saka ka man ir kuponi un es vēlos samaksāt, viņa prasa vai 2 kuponi es saku 3, uz ko man atbild tā nedrīkst jo viens kupons vienam cilvēkam, es saku ka nē, jo bija rakstīts ka kuponi nedrīkst parsniegt cilvēku skaitu pie galdiņa, es saku mēs esam 5 cilvēki un 3 kuponi, uz ko viņa atbild man likās ka jūs esat 2 cilvēki, tatad otrā reize kad restorana apakalpojošais personāls radīja manī ne pa jokam lielu satraukumu un neērtu situaciju, tad mans mērs bija pilns un saprotot ka kasiere ir galvena sai restorana, izteicu pretenzijas pret briesmīgo, restorānam ļoti slikto nekompetento apkalpošanu, uz ko viņa pasmīnēja, izskatās ka nebiju pirmā un viņai tas bija kā pīlei ūdens, saprotot ka visas viņas bija uz vienu roku samaksaju reķinu, pateicos un gaju prom, laikam viesmīle bija dzirdējusi manas pretenzijas jo ejot ārā pa restorāna durvīm vina mani gandrīz notrieca no kājam, nesakot ne uz redzesanos neko.......tad sapratu ka man vairs tur nav ko darīt nevienu reizi, jo rīgā taču ir tik daudz labu restorānu ar garšīgu ēdienu un laipnu attieksmi!!

V Veronika L 20.08.2012

Сочувствую. Мы были несколько раз и обслуживание всегда было очень корректное. Возможно поменялся персонал((

M mari_enn 23.08.2012

Veronika, a vi bili po kyponam il i za polnyjy stoimostj?mozet dannij restoran prosto ne yvazaet tex, kto prixodit k nim po kyponam?

D Doils 14.09.2012

Pirms iegādājies kuponus, jebkādus, izlasi noteikumus uz kuriem balstās kuponu izmantošanas iespējas! Kādu attieksmi cilvēks izrāda pret apkalpojošo personālu, tādu attieksmi tas saņem pretī! Šis restorāns ir labs, protams, ar trūkumiem, taču, kuras gan mūsdienīgas lietas ir bez tiem. Runājot par to koka karoti desertam, katram restorānam ir savs stils, kā pasniegt ēdienu - tiramisu šajā restorānā pasniedz šādā veidā, tādējādi, padarot desertu interesantāku. Ja esi pieradusi iet uz Mc donald, Lido, vai ko tamlīdzīgu, tad, nebrīnies par to, ka restorānos viss darbojas mazliet citādāk!
Lai veicas!
p.s. restorāna nosaukums ir mazliet cits, ne tāds kā tu raksti virsrakstā.