www.sudzibas.lv CHIP Computers Printera kārtridžu uzpilde

Chip Computers - Printera kārtridžu uzpilde

Nodevu kātridžu uzpildei, pēc saņemšanas printeris printēja melnas lapas, tajā pašā dienā atdevu atpakaļ ar lūgumu noskaidrot problēmas iemeslu. Pēc 20 dienām SIA "CHIP Computers" meistars konstatēja, ka es izlietoju krāsu. SIA "CHIP Computers" piedāvā vēlreiz uzpildīt kārtridžu maksājot vēl, apgalvo, ka pakalpojums tika sniegts. Bezkaunība.

V

M marija42 16.04.2015

Iesaku toner vai tintes kārtridžu uzpildi veikt " Sinerta Latvija" - ātri, kavalitatīvi ar 100% garantiju .
Lāčplēša ielā 87e to izdarīs stundas laikā, var izsaukt kurjeri, tad tas notiek dažu stundu laikā. Piegāde bez maksas, ļoti laipna apkalposana ! www.sinerta.lv

K kreditorsPG 16.04.2015

manuprāt sinretu nekad un nevienam neieteiktu, ja reiz nolaidušies tik tālu ka mēģina sevi reklamēt šajā saitā!