Chilli pica t/c Mols - viesmīle Žanete

Labdien!
Vēlos sūdzēties par viesmīli Žaneti čilli picērijā t/c Mols.
Bērnam bija v-diena. Paēdām un izpriecājāmies Lido. Mājup iegriezāmies Molā čilli picērijā iekost saldo ēdienu. Tātad:
1)Draugs grib pasūtīt espresso, bet pie kafijas rakstīts double, jautājam vai tas kā espresso un kāds tilpums. Viņa: "Nu double!" Es: "Kā tas ir?" Viņa: "Nu double!" Bet ar tādu izteiksmi, kā vai tad jūs nezināt, kas ir double?! Sapratām nav jēgas, pasūtījām jau vairs bez liekiem jautājumiem.
2) Bērnam atnes saldo ēdienu, bet neatnes galda piederumus - ar rokām jāēd?
3) Man kafiju atnes uz to laiku, kad saldais jau bija pie beigām. Kafiju vairs negribējās, jo pie saldā biju jau piedzērusi drauga kafiju.
4)Palūdzam rēķinu un bērns palūdza grāmatiņu, kur ielīmēs uzlīmes, kas nāk par bērna saldā ēdiena komplekta izvēli.
5)Atnes rēķinu bez grāmatiņas, palūdzam to vēlreiz.
6)Paņem rēķinu-pasakam Paldies, atpakaļ nevajag, bet neatnes grāmatiņu, to mēs palūdzam citai viesmīlei, kura, paldies, atnesa.
7)Atnesa atpakaļ rēķinu ar 0.20Ls Mēs nesapratām, tas bija mājiens, ka mums vairāk noderēs? Jutāmies aizvainoti, ka dzeramnaudu atnes atpakaļ, par spīti tam, ka atstājām 0,50 Ls dzeramnaudā.
Izejot, pēc viesmīles vīzdegunes attieksmes sajutāmies, ka esam mazturīga ģimene, kura nu tad beidzot atļāvusies kafiju un kūku uzēst "šikā restorānā".
P.S. cilvēku bija puse zāle tikai.

B Beisbolzzz 02.04.2013

jautājums par Double bija tiešām ļoti stuuulbs :D pakustinat smadzenes arī vajag

Y YoYo 03.04.2013

Sūdzība vairāk atgādina sliktu garastāvokli.

A asilaydying 03.04.2013

Ne jau vienmēr var saprast, vai vajag atlikumu vai nē - neatnestu, citi vēl tādā brīdī pateiktu - kur tad mūsu nauda? Ja jau tik ļoti gribas izrādīties, brauciet tusēt uz podiumiem un citām vietām, kur tikai agātie rešņi ēd.

L lellx01 03.04.2013

Double - jautāju vai tas stipruma ziņā dubultā vai lielā tilpuma krūze (2tasītes, bet ne kā espresso).

B Beisbolzzz 03.04.2013

tu izgāzies... espresso double ir loģiski domājot dubultais espresso un ne jau stiruma ziņā, bet tilpuma..
nepastāv vājie un stiprie espresso.. espressso pats par sevi ir stiprā kafija..

L lellx01 07.04.2013

Pat ja es nezinātu, viņas pienākums ir izskaidrot.

P Pūpols 09.04.2013

Super! Ar Beisbolzzz nepazudísi - vinhs zina visu.

Z zelma6666 10.04.2013

Es tur arī vienas brīvdienas nosēdēju 30 min.gaidot kafiju picu atnesa pēc 1 stundas, par saldo aimirsa vispār.Izkaroju to beigās pa velti.Brinumainā kārtā atnesa un naudu nepaņēma.

M MarisGatis 10.04.2013

Katrā Chilli pica jebkura vieta vienmer atrodas kads unikals oficiants. Viena Damme apkalpoja mus divi gabali uzreiz, pasutam vienam, tad pienak otrs un saka, kas tas mus apkalpos, bet kad veicam atkal pasutijumu, pienak pirmais ar musu pasutito. :D Alfas pica atkla viena oficiante vairak bija ieintereseta palerkstet ar savu draudzeni, kura sedeja pie blakusgaldinja, un par mums visu laiku aizmirsa, edinu atnesa vienam atrak, otram jau padzisushu, jo bija tachu aiznjemta ar personiskajam darishanam. Naudu izdeva melna sicene veselu shkjivi piebera! Bet labakais ir tas, kad pasuti picu, tad pajauta, vai dzeramo ar vaig un atnes dzeramo, bet tad pazino, ka uz picu jagaida 40 min. vismaz. Tad esiet tik gudri un pasakiet to uzreiz, lai vispar neko te nepasutu un kafiju aizieshu padzert tur, kur man picu atnesis pec 10 min.!