Cheapcarrental (SIA Auto 55) - Krāpšana

Lai nav pārpratumu, šī nav sūdzība. Vienkārši apraksts par manu sadarbību ar Cheapcarrental. Secinājumus dariet paši.
Kā parasti, iemaksāju nomas naudu un drošības naudu. Shēma klasiska - savācu auto lidostā no jaunieša, kurš steigā atbild jau uz gaidošā taxi zvaniem. Auto nododu ceturtdien. Diemžēl laika trūkuma dēļ neuzspēju nomazgāt auto. Pieņēmējam atdodu papildus 10EUR, lai auto nomazgā. Kaut auto bija netīrs, vizuāli nekas nebija redzams. Pieprasu, lai auto nomazgā tūlīt un jebkurā gadījumā nekavējoties padod ziņu vai viss ar auto OK. Protams, zvans pirmdien, kad ir zināms, ka jau droši esmu devies no LV prom baudīt citas valstis un neesmu spējīgs pārliecināties par viņu teiktā patiesību. Smilkstošā balsī tiek paziņots, ka mašīna bezmaz vai ir norakstāma, jo esot buktes 3 (!) durvīs un aizmugures bamperis ir noskrāpēts. Pašam braukājot 1.5 gadus ar no salona izdzītu personīgo mašīnu vēl neesmu sasniedzis tādu traumu līmeni kā ar šo auto 10 dienu laikā. Sarunāju, ka mans draugs piebrauks paskatīties mašīnu, jo izklāstītais auto stāvokļa apraksts ir neticams. Cilvēks, kurš kopā ar manu draugu apskatīja auto nebija spējīgs parādīt neko vairāk kā par nedaudz ieskrāpētu bamperi un 2 centu monētas lieluma švīku vienās durvīs. Ar pārējām durvīm viss esot OK. Protams, Cheapcarrental zvēr pie sentēvu īpašumiem, ka švīkas it kā nav radušās periodā no ceturtdienas līdz pirmdienai, kad mašīnas lietotāji bija paši Cheapcarrental.
Final iznākums - samaksāju EUR200 (drošības nauda) šiem kungiem tīri LV ekonomikas sildīšanas nolūkos + turpināšu “slavināt” viņus un viņu koncernu visur kur vien iespējams.
Lūdzu esiet uzmanīgi, dokumentējiet visu pirms auto pieņemšanas, nomazgājiet auto pirms mašīnas nodošanas, lai nav nepatīkamu pārsteigumu ar visādiem klauniem.

E