Charlie Pizza - Saindēšanās

27.07.2013 aizgāju ar vīru paēst pusdienas Charlie pizza, kas atrodas Domina shopping. Pirmkārt, sākšu ar to, ka gaidījām, lai oficiante pienāk vairāk par 10 minūtēm, kaut arī apmeklētāju nebija tik daudz. Otrkārt, galdiņš, pie kura apsēdāmies, bija netīrs un nebija salvetes, kuras neatnesa arī pēc tam, kad tās pajautājām. Treškārt, uzreiz palūdzu, lai atnes svaigi spiestu apelsīnu sulu - sulu man atnesa pēc 15minūtēm. Ceturtkārt, viesmīle bija nejauka un vispār nepārzināja ēdienkarti. Piektkārt, man ir alerģija uz sīpoliem, tāpēc palūdzu, lai tos picā man neliek - picu atnesa ar kaudzi sīpolu. Sestkārt, varēja ļoti labi just to, ka pica tika uzsildīta (un ne vienu vien reizi!), nevis tikko pagatavota, ka tam būtu jābūt. Septītkārt, vīrs pasūtīja aso zivju zupu, taču karoti neviens neatnesa - kad palūdzām, atnest, gaidījām vēl 10 minūtes.
Galu galā vēlos pateikt, ka ar tādām cenām jābūt ļoti labai apkalpošanai, kuras tur nav, kā arī viesmīles ir, vārda tiešākajā nozīmē, bremzes (īpaši Agnese, kura mūs apkalpoja). Beigu beigās es saindējos(visticamāk ar Kijevas kotleti, kuru pagaršoju no vīra šķīvja), viņš arī saindējās, taču es esmu stāvoklī un man bija jādodas uz slimnīcu tīrīt kuņģi. Šādi beidzās mūsu apmeklējums uz Charlie picēriju. Tomēr vēlos pateikt, ka bārmene Renāte taisa ļoti garšīgu frappe un svaigi spiestu sulu, vīram arī ļoti patika Crazy kokteilis-bārmene ir vienīgais plus tajā vietā.

L ln1 01.08.2013

Bijām turpat ar draudzeni maijā, ja nemaldos. Tā bija mana pirmā un pēdējā reize Charlie pizzā. Gaidīt tiešām nācās visu - ēdienkarti, ēdienus, rēķinu. Rēķinu es tā arī nesagaidīju, atnācu pats pie kases, lai izdrukā un es uzreiz varētu samaksāt. Tad vēl stāvēju kā idiots 5 min pie kases, gaidot rēķinu. Viņi visu laiku ar kaut ko aizņemti, bet tikai ne ar klientu apkalpošanu.