Charlie Pizza - Nu briesmīgi

Biju Charlie Pizza 28. 11. 2015. Devos turp, jo pirmajā reize, kad tur ieturēju maltīti, tika ņemtas tikai picas un viss bija ok. Lāčplēsa alus tur arī bija vēss un ļoti garšīgs, domāju - kāpēc gan neaiziet vēlreiz (+diezgan lēti). Lai sasildītos, gribēju paņemt īru kafiju, bet oficiante saka - nav īru kafijas. Okei, labi, paņēmu kakao, draudzene ņēma latte. Dzērieni garšīgi, bet tas laikam ir kafijas automāta nopelns. Tālāk, lapojot ēdienkarti, izvēlēs būtībā nekādas. Veģetārieši vispār var tur neiet. :D Beigās pasūtīju pastu ar jūras veltēm. Ēdienu gaidījām ~40 minūtes, lai gan pašā picērijā bija maz cilvēku. Kad beidzot ēdienu atnesa, es vēlējos, lai es būtu aizgājusi uz turpat blakus esošo Lido. Jau pašā sākumā piebēru pastai sāli, piparus, jo ēdiens pilnībā bezgaršīgs. Jūras veltes pārceptas - kalmāri garšo pēc gumijas zolēm, lasis sauss, pārējie jūras radījumi...jā, laikam paķerti Maximā no vislētākā jūras velšu "mix"...Jūras veltes būtībā atstāju neēstas, apēdu tikai pastu, jo bija žēl to 7 eur, ko izmetu ārā...Ēdienā vispār neesmu izvēlīga, bet tiešām gribējās aizsūtīt to atpakaļ uz virtuvi. Tiešām žēl naudiņas un laika, kas izmests. NEIESAKU nevienam!

K