www.sudzibas.lv Charlie pizza Ēdiena kvalitāte

Charlie Pizza - Ēdiena kvalitāte

Vakar vakarā pastaigājāmies pa t/c Spici un gribējām ar puisi paēst. Nekad nebijām bijuši Charlie pizza, tāpēc mēģinājām! Pasūtījām picu, vistas krēmzupu un drillētu cūkgaļu. Picas mīkla bija ok, bet virsū knapi saskatāmas detaļas. Labi, ka mērci līdzi deva, nebija jāēd puskaila mīkla. Zupa bija ok, vienīgais sāls nedaudz pietrūka, bet gaļa- tas bija man kaut kas neēdams. Nekad vēl nebiju ēdusi tik sausu gaļu, bezgaršīga un cieta, ar nazi nesagriežama. Garšoja kā pārvārīta un tagad uz grilla nedaudz apsildīta. Tas bija briesmīgākais ēdiens ko esmu ēdusi 6.80 EUR vērtībā. Ēst ļoti gribējās, tāpēc apēdām, samaksājām 18 eur un aizgājām. Nevienam neiesaku. Kad gājām prom, sapratām kāpēc tajā ir tik maz apmeklētāju.

O Oga777 09.12.2015

Tā kā pati esmu strādājusi "Charlie Pizza", tad pilnīgi piekrītu, ka labāk tur neejiet ēst.Es droši to Jums iesaku, jo esmu redzējusi, kā strādā tur pavāri...Kādus produktus leiši mums sūta...un kādā vēl kvalitātē!Tādu viņi gan paši tur neēd!
Tas attiecās gan t/c "Domina", gan t/c "Spice", gan Šķūņu ielā 19 "Charlie Pizza"
Zivs pūst no galvas...Ja Jūs vēl zinātu direktori, kas atbild par šiem 3 picērijām, tad Jums pazustu apetīte uz ilgu laiku.Visu laiku bez lamas, viņas leksikā neko citu dzirdēt nevar.
Darbinieku maiņa ārprātīga, viss netīrs, nekārtīgs, pavāri lieto ..., arī viesmīļi...!

A anonimi123456789 18.07.2016

https://www.visidarbi.lv/darba-sludinajums/viesmilis-1598 galiga , atvainojos pa izteicienu,
bet naudu vini nemaksa
tas ari attiecas uz Dominas Charly picu. Netiriba tur ir liela. Kas saistits ar edienu, parbaudat vai ediena nekas nemetajas( mati vai kadi citi prieksmeti)