www.sudzibas.lv Charlie pizza Ēdiena daudzums

Charlie Pizza - Ēdiena daudzums

Svētku laikā biju 2.reizi šajā iestādē. 1.reizē kad biju, viss patika un tāpēc pasūtīju klienta karti par 0.99 Ls lai jau nākošajā reizē dabūtu atlaidi rēķinam un izmantotu īpašos piedāvājumus. Bija man arī tādi mazi papīra kuponi, kurus restorāns pats izplata ar labām atlaidēm konkrētam ēdienam. 1.apmeklējuma reizē visu pirku bez kuponiem. Bet 2.reizē pasūtīju vienu ēdienu - precīzi sakot saldējuma desertu ar augļiem ar kuponu, kuru nogaršoju iepriekš un nolēmu izmantot atlaidi un pasūtīt par 0.99 Ls 1.69 Ls vietā. Kad man atnesa desertu - izbrīnījos, jo deserta daudzums bija uz pusglāzi, kurā to pasniedz, kaut 1.reizē man atnesa normāla izmēra, vairāk par pusi (protams ne jau līdz ar malām).
Sanāk tā - klientiem ar kaut kādiem kuponiem tiek mazāk, jo nevienam nepatīk dot atlaides. Nekur nebija teikts, ka ēdiens pēc kupona atšķirsies no standarta produkta daudzuma. Lielas jēgas tad es neredzu, jo neko ietaupīt tur nesanāk - nu varbūt 10 santīmus.
Un vēl - karti, kuru aktivizēju internetā man neņema pretī, jo viņa redza nav aktivizēta, kaut tur pat uz vietas caur internetu parādiju, ka mēģinot aktivizēt to karti - tiek rakstīts, ka karte jau ir aktivizēta. Viesmīli nevainoju, bija svētku dienas un viņš izteicās ka var griezties pie augstāk stāvošiem darbiniekiem par to karti pirmdien - 31.decembrī. Bet teikšu tas viss nopietni pabojāja noskaņojumu jo atlaidi rēķinam nedabūju, un ar desertu apšmauca.