Charlie Pizza - Apkalpošana

Kādu dienu ar draudzeni pastaigājāmies pa Vecrīgu un nolēmām paēst Charlie picā, jo atcerējāmies, ka līdzi ir atlaižu kuponi.. Apsēdāmies terasē, godīgi sakot galdiņi bija netīri un krēsli bija haotiski salikti kā nu kurš. Nu labi tam uzmanību pievērsām maz. Gaidījam viesmīli, bet tā arī neatnāca, bet atnāca ADMINISTRATORE un pieņēma mūsu pasūtijumus. Tad es nopratu, ka darba organizācija ir ĻOTI zemā līmenī. Gaidam dzērienus 5 min , 10 min , 20 min paiet... Viesmīlis atnes alu ar kafiju pēc 20 min, bet ,protams, notrīc roka un kafija izlīst, es viņam piedevu un paņēmu alu - cerībā, ka viņš fiksi atnesīs arī kafiju, pagāja vēl 20 minūtes un kafijas nav. Nācās pašam iet un dīkt to kafiju, ko arī saņēmu, bet viesmīlis pat karotīti neatnes un arī cukuru. Es biju lielā šokā, ka nekas neiet uz priekšu viņiem tur. Beigās bijām noskaitušies uz tādu darba organizāciju un velti netērējām laiku piecēlāmies un aizgājām pie konkurentiem, kas pasūtījumus pieņem operatīvi un izdara darbu līdz galam. Gribēju tikai pateikt, ka ir jāiemācās DARBA ORGANIZĀCIJA. Liels mīnuss Charlie Pizza.

M miegapele 11.09.2013

Nu tur tā gaisotne vispār ir tāda, ka ēst nemaz negribas. Dominā viss bija lieliski, bet Vecrīgā.. Ar draudzeni apsēdāmies iepretim nišai, kur cep picas. Cik mēs tur stundu, pusotru nosēdējām, tik viena krievene ārdās un lamājas par visu, kas viņai nepatīk un tik cep tās picas. Visu laiku ar draudzeni domājām par to, kā vispār ēst un maksāt naudu par ēdienu, kas ar tādu naidu taisīts. Tiešām bija pretīgi tur sēdēt un to visu klausīties, tādas lietas nav domātas priekš klientu ausīm. Katrā ziņā, šai vietai ar līkumu.

M miegapele 12.09.2013

Pa Vecrīgu staigājot nav izskatās solīda iestāde, tāpat arī Dominā, un nebija ne jausmas, ka tā ir tāda tipa iestāde. Tā kā, tad skaidrs, ka par klientu uzņēmumam pofig, galvenais ir fiksa peļņa, nevis patstāvīgu klientu loka veidošana. Skumji.

S smīkņa 12.09.2013

miegapele, tev šķiet, ka citās picērijās picas gatavo ar prieku un katru gaļas gabaliņu un olīvīti uz tavas picas liek ar mīlestību? Ja tā "krievene" tajās picās nespļāva, tas jau ir labs serviss.

M miegapele 12.09.2013

Tas ir darbs, un ne jau klientu apkalpošanā ir iesaistīti tikai tie, kas pienāk pie galdiņa. Ja uzņēmumā ir atvērtā virtuve, tad ir jāmāk paturēt muti, dari savu darbu ar kādu riebumu vien gribi, bet turi muti, ja to dzird klienti, kas ar sevis atstāto naudu par ēdienu veido tavu algu!

E eelema 12.09.2013

BRIESMĪGA ĒSTUVE! nesen Spicē atvērusies, bet es jau kādu laiku atpakaļ biju Vecrīgā un jau tur sapratu, ka man riebjas tas krievu kantoris, viss personāls kaut kādas ļudas un nastjas, kuras apkalpo briesmīgi... nesen aizgāju uz Spici un mans mīļākais restorāns bija pilns, ēst gribējās ļoti, tāpēc nolēmām doties uz charlie pizza, jo tur neviena aizņemta galdiņa! (nebrīnos par to). mēs sēdējām pretī letei aiz kuras atrodas, laikam, salātu bārs, un tur visu laiku atrodas pavāre, kura gatavo. brīdī, kad bārmene viņai pienesa mūsu pasūtījumu es skaidri no lūpām nolasīju kā pavāre pie sevis pasaka - bļ**, un ar akmens seju sāk gatavot.lieki piebilst, ka ēdiens nebija lietojams. labi, ka pretī ir Lido ar kuru vienmēr var izlīdzēties šādās situācijās.

R ri4y 13.09.2013

Piekrītu Spicē tas pats, gaidījām 15 minūtes kamēr pie mums kāds pināks, kad ienāca biezo ģimene uzreiz pie tiem pieskrēja, gāju lamāties tā, lai visi klienti dzird, ka biezos uzreiz redz, a mums jāsēž 15 minūtes, kamēr mums atnes ēdienkarti un notīra galdus, kas viņi visi tur ah****

T takia 15.09.2013

Man Domina ļoti patīk, gan ātrums, gan apkalpošana.

Agris B 16.09.2013

ri4y, kā var noteikt, ka ģimene ir bieza?

O oks 16.05.2014

smikna, vispaar jau jaa, katrs darbs daraams ar lielu milestiibas piedevu, tachu tev jau lidz sai sapratnei kaa liidz antarktidai. es nesaubos ka tu tai picaa arii iedirstu un veel izvemtos pa virsu.
mja, klust arvien jo trakaak riigaa kur kulturaali paeest. jo normaalais kontingents ir prom un palikusushas tikai sabiedribas samazgas kas nu sevi paaraada visaa kraashnumaa.