Charlie Pizza - apkalpošana

Labdien visiem!
Vēlējos pastāstīt par Charlie picu, kas atrodās Dominā! Pirmo reizi vēlējāmies aiziet paskatīties kā tur būs. Mammai dzimšanas diena pietam, esam ar bērnu mazu, iedevām kuponus akcijas, pasūtījām. Salvetes uz galdiņa nav, viesmīles lūr virsū,skraida apkārt. Gaidam, gaidam. Bērns grib ēst, skrēju uz Prismu pirkt ēdienu mazajam, jo ļoti ilgi nācās gaidīt, atnesa man picu un mazajam ēdienu, bet mammai ar tēti neatnesa neko, izrādās, ka pat nebija pasūtīts. Nē, nu piedodiet atvainojiet-gadās,jā! Bet, ja iedod atlaižu kuponus, tad es domāju, ka elementārāks pasūtījums nevar būt.. Tā bija pirmā un pēdējā reize, ka tur iegriezāmies.. Runājām ar vadītāju, viņa piedāvāja kafiju kā prieciņu-bet vai tad no kafijas var paēst ?
Dusmīgi aizgājām prom un vēlējos brīdināt-ja vēlieties sabojāt svētkus vai vienkārši dienu-ejiet uz Charlie picu Dominā. ;)
Jauku dienu!

R ri4y 10.07.2013

Tas pats arī vecrīgā, tikai tur par kuponu iedod 2x mazākas porcijas nekā tiem kas bez kupona

A Anonima_ 10.07.2013

Kuponus atpakaļ arī neiedeva, bet tāpat nevajag-neiesim tur vairs. :D
Charlie picas administrācija-pieņemiet darbā normālus viesmīļus.. Tad varbūt arī cilvēki nezudīs no jūsu iestādes..

J jolanta85 12.07.2013

Par poercijām muļķības, šaja picerijā parasti ēdu vienu ēdienu. Porcijas lielums neatsķiras, vismaz vecrīgā tiesam ne!

R runcis2 10.09.2013

par tadam algam, normalus viesmilus tur nedabus...

I Inciite 22.10.2013

Par Dominu man ari nav tās labakās atsauksmes. Esmu bijusi samēra bieži, un vienmēr gadās pa kadam kāsītim. Pedējo reizi kad bijām, apsēdāmies pie galdiņa, nogaidījam 15 min, neviens pat neiedomājās tnest ēdienkarti, picērija labi pustukša. Un cik biju ieverojusi, tur personals mainījas ļoti bieži

L labrador 28.10.2013

a ja vam rasskazu kak ja tam nalivajut v koktejli vodu iz krana i grjaznuju posudu derzat vmeste s gotovoj edoj!a kogda ja skazala direktoru 4to za eto pvd o6trafuet, mne bilo skazano 4to ih nikto ne o6trafuet.kstati, eto odna i ta ze zen6ina sna4ala bila direktorom eruropicca, a teperj ona ze direktor charlie pizza, pri4em o sanitarii i gigiene ni ona, nikto iz direktiorov slihom ne slihival.ne hodite ljudi tuda ku6atj

S sosiks 24.11.2013

Pica te bija ēdama, bet pavisam neiesaku ēst gaļas ēdienus. Šasliks škiet bija uzsildīts, vispār to pat nevar saukt par šašliku, jocīga paskata "uzvārīta" gaļa uz iesma un sīksta. Protams, atteicos tādu est un vienīgais, ko administratore izdarīja- piešķīra mums 15% atlaidi. Palūdzu, lai pavārs pats apēd to, ko saveidojis. Vairs nenāksim, paldies.