CHANEL kosmētika - Dzivā ķimija

Nesaprotu tos cilvekus kas baigi fano par šo kosmetiku!Lidz šim man bijusi acu tuša, lūpu spīdums un sejas toniks.Par visiem varu teikt vienu...pilnīgs sū...s!Spīdums neturas, tuša nedod nekadu efektu un sejas toniks...ja palasa sastavu, tad Chanel kosmetikā ir apmeram 1, 5 reizes vairak acetatu, parabenu neka piemeram, Estee Lauder.Un astronomiskas cenas, liekas ka rezultatam jabut labam, ja noperk sejas toniku par 28 lati, bet ja palasa sastavu tad slikti paliek!!!Visi, vien teiks ka es maksaju par brendu, bet Dior, Lancome un parejie jau ari ir brendi, bet maksa letak ka Chanel ar savu dzivo kimiju.Toniku pirku Stockamnn un sadeva testerus, par kuriem ari varu teikt-pinigs mesls ar loti kimisku sastavu.Tad jau labak Madaru lietot.Vai ir kadai pieredze ar Chanel kosmetiku?

D

X XXXssss 22.02.2011

Nu atradusi isto vietu kur iepirkties!!!STOCMANN!!!Es Hugo Boss dzinsus pa 100ls nopirku 3x izmazgaju un kabatas spid cauri!!!Absaluti braki un ari kosmetikas zina domaju ka tas pats!!!Nopirku arzemes orginalos dzinsus un nu jau 2 gadi ka neseju un nevar nonesat!!Latvija pilna ar padelkam!!Neiesaku neko no brendiem seit pirkt!!!

H harijs 22.02.2011

Nu gribēja no pīļu sūdiem ko labāku.

Z Zinaida 23.02.2011

samaja lu4csaja kosmetika eto navoz .

M Mirdza 23.02.2011

Nē, sperma ir vislabākā!

T ToMirdza 23.02.2011

Nē, vislabākā kosmētika ir miroņu strutas, nu gluži kā jaunības eliksīrs.

M Mirdza 23.02.2011

Bet es biju domājusi, ka miroņu strutas lieto iekšīgi...?

T ToMirdza 23.02.2011

Nē, strutas smērē uz murmuļa, lai saglabātu svaigumu, bet augoņus izgriež, apcep un lieto pārtikā.Garšas ziņā kā ceptas baravikas.

O Olga 06.07.2011

Smiekli nāk šito lasot! LV ļoti reti kur ir normāla kos'mētika!! Cik lietoju Chanel viss apmierināja- gan spīdums, gan tuša, gan pūderis. Estee Lauder bija labs, bet tagad viņš ir sabojājies! Lancoms ir labs! Un make up forever.

Lieto, lieto Madaru =D Pēc tam ārstēšanās būs dārgāka! Cik daudz paziņu sev sabojāja seju- visādas pumpas un vēl kas uzmetās. Dabisks, Dabisks - tik sapūderē smadzenes. Pie tam mūsu āda un organisms nav pieradis pie 100 % dabiska.
Madara ir varbūt 1 % kaut kas naturāls!!! LV var reģistrēt preci kā dabisks produkts, ja ir kaut 1 % kaut kas dabīgs. Tā ir jauna tendence - dabisks, eko - kā tik naudu no cilvēkiem dabūt! ]