www.sudzibas.lv championbike.lv Nekvalitatīvs remonts un slikta attieksme

championbike.lv - Nekvalitatīvs remonts un slikta attieksme

Šajā vietā es nopirku motorolleri un nepagāja pat gads, ka motorolleris jau nojuka.Aizvedām atpakaļ un pateicu lai salabo un pajautāju kāpēc tik ātri salūza jūsu prece. Viņi atbildēja, ka tā notiek. Laba attieksme, vaine? Pēc divām nedēļām salaboja. Aizbraucu pakaļ un nākamajā dienā ieraudzīju, ka ir noskrāpēts vairākās vietās krāsa un neiet spidometrs, un nolēmu pamēģināju pabraukāt. Braucot motorolleris slāpa visu laiku nost. Normāli salaboja. Man nav vārdu.Neiesaku nevienam ņemt neko šajā veikālā un pats negrasos vairs vest uz turienei savu motorolleri, labāk pats saviem spēkiem labošu.

D

Ausainītis 18.10.2014

Gan jau tas mototollers, tautā saukts par cūku, bija ražots Ķīnā.

O OSKARS Vītols 15.08.2016

Da vivpar šitajā veikalā neko nepirkt.
nopirku ričuku itkā normalu nepagaja pat 2nedelas kad pedāļi nojuka un prieksejais rats itkā dubultā atloce, jau klimpā itkā pratigi uz apmalem uzbraucu.
Čempion baiks katrāziņā ir dargo ķiniešu sudu veikals uz un no kuru neiesaku nevienam iepirkties.

G GuntisK 20.11.2016

Es arī pie viņiem nopirku mocīti . Par nožēlu sev , jaunieguvuma eiforijā , nepamaniju ,ka pagrieziena lampas katra ir savādāka. Liekot akumulātoru, pievilkta skrūve ārējai plastmasai tik stipri ka tā salauzta. Pie kam, atlaisti vārsti, nedaudz, bet pietiekoši,lai rastos bojājumi. To gan varētu novērst obligātajās eļļas maiņu reizēs.

T Toms 25.10.2020

Iegādājos Kvadraciklu pie viņiem. otra diena nokrit izpūtējs. Attieksme galīgi garam klaji smejas telefona,gribi ved uz apkopi tāpat tikai eļļu varot nomainit. telefonaa klaji smejas. neiesaku neko pirkt.