www.sudzibas.lv Četri Balti Krekli Apsargu briesmīgā attieksme

Četri Balti Krekli - Apsargu briesmīgā attieksme

21.aprīlī, aptuveni ap plkst. 04:30, Rīgā, klubā ''Četri balti krekli'', cietsirdīgi tika piekauts šī kluba apmeklētājs - jauns vīrietis, un bezsirdīgi, gandrī nožņaugta sieviete.
Lūdzu atsaukties aculieciniekus, kuri ir gatavi sniegt liecības, jo tiks uzsākts kriminālprocess pret šī kluba apsardzi.
Pietiek jau ar to, ka tiek sisti(arī nosisti) vīrieši, vai turpmāk tiks sistas arī un žņaugtas arī sievietes, kurām būs jāgfuļ savu asiņu peļķēs un jācieš no tā, ka tiek vienkārši nospārdītas???!!!
Lūdzu atsaukties tos aculieciniekus, kuri nav vienaldzīgi pret klubu apsargu nežēlību pret mūsu līdzcilvēkiem, kā vīriešiem,. tā sievietēm.
Kā arī meklējam to izpalīdzīgo sievieti, kura sniedza pirmo palīdzību cietušajai, kura tika žņaugta līdz bezsamaņai.

Milzīgs paldies sievietei,mediķei,kura palīdzēja manai draudzenei atgūties no šoka stāvokļa.

Telefona nr. lieciniekiem -
Varat atsaukties arī komentāros,mēs ar Jums sazināsimies.
Vēstuļu veidā, uz profilu.
Kā arī uz e-pastu - [slēpt]@inbox.lv

Paldies,ka neesi vienaldzīgs!!!

Tērēts 24.04.2013

Arī man ir nācies saskarties ar šī kluba apsargu pavaļu, kuri bez iemesla var cilvēku no kluba izmest, jo apsarga radinieks klubā ballējas, aizskar citus cilvēkus, bet, lai paliktu uzvarētājs, apsargam sastāsta, ka viņa uzbruka. Un tā nevainīgais apmeklētājs dabū ciest.
Uzskatu, ka klubu apsargiem vispār būtu jārotē vai jāmainās, lai viņi klubā nepaliktu par tādiem kā namatēviem, kuri izrāda simpātijas tiem, kas patīk, un preteklības pret tiem, kas nepatīk.
Turklāt tieši Četru baltu kreklu apsargi arī uzvedas kā tirgus sievas, jo visu info, ko tie ievāc laika gaitā par sievietēm, nodod tālāk un lepojas ar savām zināšanām un info, vīriešu kārtas apmeklētājiem.
Diezgan pretīgi!
Zems apsargu un bārmeņu līmenis šajā klubā!
Arī bārmeņi tur sen jau kā mēbeles un bieži jādzird šo nekompetento diletantu ņirgāšanās vai piezīmes par kādu Tavu iepriekšējā apmeklējuma darbību vai izskatu. Turklāt pie bāra neapkalpo rindas kārtībā, jo, ja neatstāsi dzeramnaudu šiem rijīgajiem un alkatīgajiem urodiem, tad Tevi vispār neredzēs.

P proof 20.05.2013

Tas klubs ir bedre vienkārši.. Garderobiste atklātiem tekstiem saka ka viņai riebjas apmeklētāji un vel viskaut ko.
Apsargi iet un domā, ka visiem jāpazūd no ceļa, ja nepazūdi no karaļa ceļa tad viņs tevi pagrūdīs ar plecu. Mans draugs nepagāja no ceļa un viņa grūdienu arī uzņēma visai normāli, kas apsargam nepatika un tas jau gribēja viņam uzbrukt, varēja redzēt šausmīgas dusmas viņa sejā... beigās viņs tikai centās ar kāju iesist draugam pa olām, lai vismaz kaut, kas tiktu nodarīts un aizgāja. TICIET MAN NEVIENS NEUZPRASĪJĀS nesaprotu kāpēc vispār cilvēki iet uz šādām vietām, labāk būtu boulingu gajuši spēlēt

G ghost 20.05.2013

Loti zems liimenis kluba personaalam, un shis gadiijums weelreiz pieraada, ejiet ar liikumu shaada veida iestaadeem. Es zinu, ka tas wisiem apsargiem atnaaks atpakal, varbuut ne peec meeneshiem, bet atnaaks un atspeleesies uz gimeneem un beerniem.

J jeger 23.05.2013

arii barmenis nau dieva davana!!!

J janiss1 24.05.2013

kad sadzeras tad neubii kas notiekas!!!

V video23 24.05.2013

pilnīgi piekrītu, pats vienreiz dabūju pa galvu, jo apsargs izdomāja, ka es esmu draugs cilvēkam, kurš aiz manis stāvēja rindā un dēļ lielā alkohola reibuma nokrita zemē. cilvēks nokrita, es palīdzēju piecelties un dabūju diezgan kārtīgi pa pakausi un vēderu. mūs abus izmeta laukā, sazvanīju savus draugus, kuri vēl atradās iekšā un, pēc cilvēka iztaujāšanas sapratām, ka cilvēks būs spējīgs samaksāt par taksometru un varēs nosaukt adresi. izsaucām taksi, iesēdinājām cilvēku iekšā un paši devāmies prom. tā bija ziema, cilvēks nevarēja nekādīgi atrast savu jakas numuriņu un apsargi viņu nežēlīgi izmeta ārā, pavilka nedaudz prom no ieejas un ejot prom nobļāvās "atpūties".