www.sudzibas.lv Cēsu Autoosta Attieksme pret klientiem

Cēsu Autoosta - Attieksme pret klientiem

Cēsu autoostas darbinieki ļoti dusmīgi un slikti izturas pret klientiem. Par šoferīšiem man nav nekādu sūdzību, bet par tām, kas sēž aiz galdiem un izsniedz biļetes, ir ļoti neatsaucīgas un nepalīdz.
Autobuss uz Rīgu, kā zināms, brauc arī 8 vakarā vai pat vēl vēlāk. Jau tā 7 vakarā iegāju nopirkt biļeti, pirmkārt, viņa noskatās ar dusmīgu skatienu, nesasveicinās, ļoti rupji izturas un man ir jāgaida 30 minūtes, kamēr viņa kaut ko salīmēs lēnā garā un tad uzmet biļeti uz galda. Tagad notiek remontdarbi, biju tur pirmo reizi remontdarbu laikā un ir pārceltas pieturvietas, tad nu vēlreiz 7.30 iegāju iekšā.. Knapi esmu atvērusi durvis, šī jau kliedz un bļauj, ka viņas darba laiks ir beidzies. Es mierīgi jautāju, kur, lūdzu, būtu pietura uz Rīgu! Viņa ar vienu pirkstu kaut ko tik pabaksta un viss..
Protams, varbūt tādas nav visas, bet sieviete ar blondiem matiem un brillēm, klusi runājošā gan pamatīgi nokaitina un sabojā garastāvokli. Ja pareizi atceros, viņai vārds bija Alla..

K