www.sudzibas.lv Cepumi Samaksat par citu prokdukciju cepumiem

Cepumi - Samaksat par citu prokdukciju cepumiem

Sveicināti!!!! Šā gada 25 martā , Saldū Striķu ielā 10c, iepirkos "maximā x" veikalā, nopirku auzu cepumus "Auziņa". Kad pārbraucu mājās pārskatīju čeku , un nauda jau bija samaksāta par citiem cepumiem- Duets, kuri maksā 2,56Ls/kg , taču auzu cepumi "Auziņa" maksā 1,49Ls/kg
Šobrīt man nav automašīna ar kuru būtu iespējams pārvietoties, un parādīt viņiem viņu pieļauto kļūdu. Šī nebūt nav pirmā reize kad tieku apkrāpta šajā veikalā.
Kasieres vārds : Paguda Elīna.
Ceru, ka atsauksieties uz šo pārkāpuu, un mazināsiet šādu gadijujmu skaitu.
Būtu vēlams arī redzēt katras preces cenu, taču nevaru saskatīt to, kā nav uzlikta.

A asilaydying 26.03.2013

Tāpēc arī viss ir jāapskatās un jāpārskaita pie kases esot. Neviens tur neies atcerēties, kā simtais klients pa dienu pirka kaut kādus konkrētus cepumus.

D DeuX 28.03.2013

Daļēji piekritu visam sacītam gan no Solvitas puses gan no izteiktiem komentāriem. Tā kā esmu pastāvīgs Maksimas klients, ir sava pieredze, kuru izlikšu jau drīzumā.